Sponsorlu Bağlantılar

Dermal Dolgu Maddeleri

Dermal Dolgu Maddeleri

Yanak dolgusu diğer dolgu bölgeleri kadar popüler olmasa da yanak dolgusu fiyat unsuru oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Daha güzel bir yüz hatları elde etmek için yanak dolgusu söz konusu olabilir. Yanakta düşük hacimli bölgelere uygulanan yanak dolgusunda genellikle hyaluronik asit dolgu maddeleri tercih edilir.

Dermal dolgu maddeleri özellikle yüz bölgesinde hacim kaybına uğramış kısımlara uygulanır. Genellikle kırışıkların ve ince çizgilerin yok olmasında tercih edilir. Hyaluronik asit, hali hazırda vücutta bulunan bir maddedir. Bu maddenin özelliği vücudun nemli ve dolgun olmasını sağlamaktır.

6 ila 12 ay süre ile kalıcılığı bulunan bu madde yanaklara dolgu seklinde uygulanır. Bu nedenle de bölgenin genişliği yanak dolgusu fiyat maliyetinde belirleyici rol oynar.

Yanak Dolgusu

Yanak dolgusu elmacık kemiklerinin bulunduğu bölgeye uygulanan bir tür dolgu çeşididir. Bu tip dolgu türlerinde yaşlılığa ya da zayıflamaya bağlı olarak hacim düşüklüğü yaşanır. Bu tip dermal dolgular sayesinde yanaklarda istenilen hacim kazanılır.

Dermal dolgu olarak genellikle hyaluronik asit kullanılır. Ayrıca farklı dolgu maddeleri de giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanılan dolgu türüne göre dolgunun süresi 6 ila 12 ay olmaktadır.

Yanak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Yaşlandıkça genellikle yüzünüzdeki hacim kaybı gerçekleşse de bu dolgular ileriki yaşlarda yapılacak diye bir şey söz konusu değildir. Bu dolgular genetik yapınıza bağlı olarak yüzünüzdeki hacim kaybına bağlı olarak orta yaşlarda da uygulanması mümkündür. Uygulanan bölgeye de bağlı olarak yanak dolgusu fiyat unsuru ortaya çıkmaktadır.

Yanak Dolgusu Fiyatları

Yanak dolgularınızın maliyeti, ne tip bir dolgu maddesi kullanıldığı ile yakından ilişkilidir. Bunun yanı sıra seçilen dolgu maddesinden sonra ise bu dolgunun ne oranda kullanıldığı da söz konusu olacaktır. Yapılan tüm bu değerlendirmeler size fiyat faktörü hakkında bilgi verecektir.

Mezoterapi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Mezoterapi tedavisi, vücut şekillendirme, cildi gençleştirmek ve vücuttaki fazla yağı azaltmak için kullanılan vitamin, enzim, hormon ve bitki özlerinin enjekte edilmesini içeren bir yöntemdir. Mezoterapi fiyatları Kullanmak istediğiniz bölgeye göre farklılıklar içerir Bunun için bir uzman ile görüşerek tedavinin türüne göre maliyet tespiti yapabilirsiniz.

Mezoterapi Nasıl Uygulanır?

Mezoterapi fiyatları tedaviyi merak edenler için elbette bir araştırma konusudur. Ancak bilinmesi gereken tedavinin nasıl ve kaç seans uygulanacağıdır. Mezoterapide enjekte edilen iğneler oldukça incedir. Mezoterapide FDA onaylı ilaçlar, vitaminler ve mineraller enjeksiyon yolu ile sorunlu bölgeye uygulanır. Bu nedenle de mezoterapi fiyatları uygulanan bölgeye ve seansa göre farklılık gösterir.

Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgusu içeren dudak enjeksiyonları günümüzde isteyenlere şeklini ve boyutunu değiştirmek için fırsat sunar. Ancak dudak dolguları kalıcı değildir. Bu nedenle dudak dolgusu fiyat hususu uygulanan dermal maddenin çeşidine göre belirlenir. Ağız bölgesindeki kırışıklıklar ve ince çizgiler dudak dolguları sayesinde daha iyi bir görünüm kazanır.

Dudak Dolgusu Yöntemleri

Dudaklarınıza ve ağzınızın çevresine enjekte edilebilecek farklı dermal dolgu çeşitleri bulunmaktadır. Ancak son yıllarda hyaluronik asit benzeri maddeler son derece popülerdir. Hyaluronik asit vücutta bulunan doğal bir madde olduğundan vücut ile son derece uyumludur. Uygulanan dolgu miktarı ise dudak dolgusu fiyat konusunda son derece belirleyicidir.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

 Dudak dolgusu fiyatları aslında sabit bir maliyetle ifade edilemez. Elbette fikir sahibi olmanızı sağlayacak belli bazı yöntemler söz konusudur. Ancak dudak dolgusu fiyat hususunda detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bu konuda bir uzman ile görüşmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı