Sponsorlu Bağlantılar

DMR Doğaltaş

DMR Doğaltaş

Granit, yaşam alanlarında çok daha güzel çizgiler elde etmek için kendine has gri rengi ile kaplama ve döşeme malzemelerini oluşturan, birçok farklı alanda kullanılan doğal kayalardan biridir. Bu doğal kayanın özellikle döşeme için kullanılması ile ilgili olarak küp şeklinde kesilmesi sonucu ayrı bir ürün elde edilmektedir.

Özellikle kentsel yapılarda tercih edilen bu ürün, dayanıklı ve sert bir yapıya sahiptir. Her geçen gün daha fazla karşımıza çıkan granit küptaş ürünler özellikle park, bahçe, kaldırım, yol, bina ve apartman önü ve hatta otoparklarda zemin kaplamalarında kullanılmaktadır. Özellikle nostaljik bir görünüme sahip olduğu için bu taşlar aynı zamanda İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde çok eski semtlerde bulunan parke taşlarının yapımında da kullanılmaktadır. Bazalt küptaş hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu