Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Ciltte ve özellikle de dudaklarda meydana gelen bozukluklar sonucunda dudaklar işlevini yerine getiremez ve dudak dolgusu ihtiyacı başlar. Gerek yemek yerken gerekse konuşurken ve ağız bakımı yaparken daha fazla deformasyona uğramakta olan dudaklar için en mantıklı adım dudak dolgusu yaptırmaktır.

Yanlış makyaj ürünlerinin kullanımı, doğuştan gelen faktörler, sonradan gelen kaza-i faktörler ve çevreden gelen faktörler sonucunda burunda, çenede ve dudaklarda sarkmalar, yamukluklar, incelmeler ve benzeri durumlar meydana gelebilir. Bu durumu hiçe sayarak yaşama devam etmekse pek mümkün değildir. Bu nedenle derhal dudaklara, burun ve çeneye bakım ve sağlık amacıyla dolgu yaptırılması gerekir. Yaptırdıktan sonra dudaklar dolgun, renkli ve daha canlı görünmeye başlar.

Burun Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dudakla birlikte bozulmaya uğrayan ya da kaza sonucunda kırılan, esneyen ya da kopan burunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda endişelenmenizi gerektirecek hiçbir sorun yoktur. En kısa süre içinde yapılan ve her türlü soruna çözüm niteliği taşıyan burun dolgusu sayesinde sizler de daha güzel görünen burunlara sahip olabilirsiniz.

Uzun burunlardan kurtulmak isteyenler, küçük burundan kurtulmak isteyenler, ince ve ucu düşük burunlardan kurtulmak isteyenler için burun dolgusu yaptırmak tam anlamıyla atılması gereken ilk adımdır.

Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu fiyat bakımından en uygun estetik işlemler arasında yer alıyor. Herkese ve her keseye uygun olan dolgu fiyatları 2 ile 3 yıl kadar kalıcılık sağlar. Oldukça uygun fiyatlar olmasına rağmen tamamen kalıcılık sağlayan malzeme ve işlemler de mevcuttur. Burun bölgenizde bulunan soruna, isteğinize ve ihtiyacınıza göre de dolgu fiyatlarında değişiklikler meydana gelebilir.

Çene Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Burun ve dudak gibi sorunlar çene bölgesinde de meydana gelebilir. Doğuştan ya da sonradan kazanılan bu durumlar elbette çene dolgusu sayesinde düzeltilebilir. Çenede bozuk olan bölge işaretlenir ve enjeksiyon yöntemi kullanılarak dolgu malzemesi cilt altına itilir. Böylece boşluk olan ya da bozuk olan bölge dolgu maddesiyle hem doldurulur hem de şekil verilir. Böylece yüzünüzün görüntüsünde daha estetik ve daha dolgun bir görünüş yakalamış olursunuz.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Çene ve burun gibi dudaklara da yapılmakta olan bir dolgu işlemi mevcuttur. Dudak dolgusu olarak adlandırılan ve burun ve çene gibi bölgelerdeki tarzda enjeksiyon yöntemiyle yapılan bu işlemin amacı dudaklara dolgunluk ve güzellik sağlamaktır. Yüzdeki uyumu sağlamak ve burunla, çeneyle dengeli bir dudağa sahip olmaktır.

Dudaklarda meydana gelen kırışıklık ve yaşlılık belirtileri de zamanla daha derin bir hâl almaya başlar. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına sizler de dolgu işlemi yaptırarak istediğiniz görünüme dudaklarınızı kavuşturabilirsiniz. Hem şekil açısından hem de renk açısından dudaklarınız dolgu malzemesi ile doldurulur ve güzel bir görünüme kavuşur.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Doktorun güvenilir olması, klinik bir ortamda dudaklara dolgu yapılması ve dudak hacminin en iyi şekilde belirlenmesi bu süreçte çok önemlidir ve ayrıntılıdır. Dolgu öncesinde, esnasında ve sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde çok daha estetik ve çok daha sağlıklı bir dudak yapısına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca dudaklara dolgu yaptırmak, burun ve çeneye dolgu yaptırmaktan daha farklı olabiliyor. Dudaklara yapılan dolgu için kullanılan malzemeler ve süreç için birden fazla seans gerekebilir. Bu gerekliliği de yine dudaklarını güzelleştirmek isteyen, inceden kalına çevirmek için dudak dolgusu yaptırmak isteyen şahıslar ve doktorlar belirlemeye devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı