Sponsorlu Bağlantılar

Düşünceleri Paylaşma Sözlüğü

Düşünceleri Paylaşma Sözlüğü

İnsanların bilgi sahibi oldukları konulardaki düşüncelerini paylaşma sözlüğü olarak eski defterler hizmet veriyor. Bu sayede kişiler etik kurallara uyum sağlayarak sözlükte istedikleri türdeki paylaşımları yapabiliyorlar.

Sözlüğe Üyelik Yolu

Kişilerin gündem ve geçmiş olaylara dair bilgileri edinmelerine yardımcı olan sözlükte kişilerin üye olarak paylaşım yapabileceği bir sözlük olarak işlev görüyor. Sözlükte yorum yapmak isteyen kişiler üye olarak sözlük yazarı olup yazılan konulara dair fikirlerini iletebiliyorlar. Ayrıca isterlerse kendi düşüncelerini ifade edebilecekleri bir konu belirleyebiliyorlar.

Gündemi Takip Etme

Sözlük sayfalarında yapılan paylaşımlar insanların gündemi takip etmelerine imkan tanıyor. Böylelikle kişileri paylaşımları okurken durumdan haberdar olabiliyorlar. Gündemi takip etmek isteyen kişiler sayfada yer alan gündem bölümünü kullanabiliyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı