Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik İmza

Elektronik İmza

Dijital ortamda ıslak imza işlemlerini halletmek ve süreç yönetimini daha kolay hale getirmek isteyenler için uygulama ve fırsatlar suna site içerisinde elektronik imzalı banka talimatı ve diğer işlemler kolay bir şekilde yapılabiliyor. Siz de firmanız veya diğer işlemleriniz için gerekli olan imza işlemlerini site içerisinden gerçekleştirin, zamandan ve kağıttan tasarruf edin.

Sunulan Hizmetler Nelerdir?

İçerisinde barındırdığı kullanıcı dostu uygulamalar ile imza işlemlerinin kolay bir şekilde halledildiği sitede birçok avantaj ve özellik yer alıyor. Web ve mobil platformlarda kullanılabilen e-imza uygulamaları birçok fırsatı beraberinde getiriyor.

Uygulamalar cihaza indirilebiliyor ya da web üzerinden kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Dokümanlar her formata uygun olarak kullanıcı tarafından açılabiliyor. İmza işlemlerinin ardından doğrulama ve arşivleme seçenekleri de kullanıcılara sunuluyor.

Site içerisinde bulunan üye girişinin ardından üyeler yönlendirmeler ile istedikleri işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabiliyor. Siz de e- imzalı talimat ve diğer imza işlemleriniz için siteyi ziyaret edin, kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanarak onay süreçlerinizi kolay bir şekilde halledin.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı