Sponsorlu Bağlantılar

Emisyon Azaltmada Önemli: Adblue

Emisyon Azaltmada Önemli: Adblue

Adblue NOx emisyonunun azaltılmasında kullanılan bir sıvıdır. Bu sıvı ağır hizmet araçlarında kullanılması gerekmektedir. AB (Avrupa Birliği) normları arasında yer alan bu durumun yakın zamanda zorunlu hale gelmesi beklenmektedir. Emisyon azaltmada önemli olan Adblue herhangi bir yakıt ile karıştırılmamalıdır. Yeşil bir dünya adına sürekli olarak standartlar geliştirilmektedir. Adblue da bu kapsamda değerlendirilebilecek bir sıvıdır.

Adblue Avantajları

Adblue egzoz emisyon konusunda çevre dostu bir üründür. Yakılan yakıtın çevreye zararlı olan kısmını sıvı hale getirmekte ve böylelikle emisyon oranını düzenlemektedir. Adblue fiyatları konusunda başarılı bir fiyat politikasına sahipler. Çevreyi korumak ve standartları sağlamak adına olan Adblue ürünleri uygun fiyatlara müşterilerine sunuyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı