Sponsorlu Bağlantılar

Emsal Doğan

Emsal Doğan

Emsal Doğan Güzellik Merkezleri şu ana kadar 12 şubeye ulaştı ve bu sayı hızla artmaya devam edecek. Yurt dışı dahil geniş bir yelpazeye hizmet veriyoruz. Sidney, Avusturya ve Brüksel gibi şehirlerden çok sayıda müşterimiz var.

Emsal Hanım, tırnak protezleri alanında verdiği kaliteli hizmet sayesinde Emsal Doğan’ın adını yıllar önce biliyorduk. Ardından Emsal Doğan Güzellik Merkezleri adı altında farklı hizmetler vermeye başladınız. Sunduğunuz bu hizmetler nelerdir?

İpek Kirpik İngilizce

Güzellik sektörüne girişim protez tırnaklarla oldu. Kalıcı makyaj da uyguladım. Ancak o zamanlar şimdiki kadar popüler değildi. Kalıcı makyaj uygulamasına talep arttığında bu konuda en doğal ve kaliteli hizmeti vermek için Almanya’da eğitim aldım. Microblading denilen sistemi Türkiye’ye getirdim. Başladığım furya ile birçok yerde saç microblading tekniği uygulanıyor. Ayrıca merkezimizde ipek kirpikler uyguluyoruz. Türkiye’ye getirdiğimiz yeni bir teknik olan 3D ile ipek kirpik uygulamaları yapıyoruz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu