Sponsorlu Bağlantılar

En Başarılı Estetik Kliniği

En Başarılı Estetik Kliniği

2015 yılında kurulan kliniğimiz ‘Estetik ve Ötesi’ sloganıyla yola çıkmış, hastalarımıza sağlık ve güzellik alanında en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Günümüzde estetik operasyonların önemi giderek artmaya başlamıştır. Siz değerli hastalarımız için teknolojiyi düzenli olarak takip ederek seçtiğimiz son teknoloji cihazlar ve alanında uzman kadromuz ile sağlıklı sonuçlar almak için çalışmaktayız. Estetik Kliniği ile ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Uygulanan İşlemler

Kliniğimizde plastik cerrahi alanında uzmanlaşmış kadromuz ile sizlerin sağlığını ve mutluluğunu esas almaktayız. Son dönemde en çok yapılan işlemlerden burun estetiği ve meme estetiği işlemleri kliniğimizde yapılmaktadır. Operasyon ve iyileşme sürecinde sizlerin takibini ve sağlığını önemseyen kadromuz ile daha mutlu, daha sağlıklı günler için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı