Sponsorlu Bağlantılar

enkatek.com

enkatek.com

 

Plastik enjeksiyon kalıp otomotiv ve beyaz eşya sektörüne plastik enjeksiyon kalıpları yapımı gerçekleşir. Bununla birlikte plastik enjeksiyon kalıp otomotiv ve bir çok farklı sektörde kullanılan bir yöntemdir. Ayrıca talebe göre istenilen boyut ve özelliklerde plastik enjeksiyon kalıpları gerçekleşir. Plastik enjeksiyon kalıp tasarım aşamasın ile birlikte problemleri önlemek amacıyla uygulanan yöntemdir. Buna göre akış, soğuma, çöküntü analizleri sağlanır. Sonrasında elde edilen analizler uygulanarak kalıp imalatı gerçekleşir.

İmaalat sonrası maliyet ve zaman kayıplarında avantaj sağlar. Ayrıca Çerkezköy plastik enjeksiyon kalıp beyaz eşya sektörüne plastik enjeksiyon kalıpları yapımında da kullanılır.

 

Dalma Erezyon Nedir?

 

Dalma Erezyon tekniği genellikle talaş kaldırma metotlarında kullanılan bir yöntemdir. Bununla birlikte yapı işlerinde işlenemeyecek formların işlenmesinde etkin olarak kullanılır. Aynı zamanda Çerkezköy dalma erezyon grift çok küçük kanallar veya keskin işlenmesi gereken yerlerde kalıpçılık alanında bu teknik tercih edilir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı