Sponsorlu Bağlantılar

Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

Epoksi, kimyasal bir reçinedir ve son yıllarda zemin kaplama maddesi olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Ankara’da bulunan firma, epoksi zemin uygulaması yaptığı gibi, farklı uygulamalarla da müşterilerine çözüm sunuyor. PVC, polyurea, poliüretan uygulamaları yapan firma, sadece Ankara’da değil tüm Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteriyor. Firmaların uygulamalarından biri olan mikro beton çabuk uygulanması ve çabuk kuruması sebebiyle tercih ediliyor.

Epoksi Zemin Uygulama

Hastane, soğuk hava deposu, spor salonu, otel, eczane, ofis, dershane gibi mekanlarda epoksi zemin kaplama tercih ediliyor. Bunun sebebi ise, epoksinin sınırsız renk seçeneğine sahip olmasıdır. Ayrıca, desen konusunda da müşterinin seçim hakkı vardır. Bunlara ek olarak epoksi zeminler, şıklığı ve kolay temizlenebilmesi ile öne çıkıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı