Sponsorlu Bağlantılar

ESWT Tedavisi Nedir Ve Ne İşe Yarar?

ESWT Tedavisi Nedir Ve Ne İşe Yarar?

ESWT tedavisi, peniste meydana gelen ereksiyon probleminin etkin ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmasında uygulanır. Dolaysıyla sertleşmeye kesin çözüm olarak da tanımlanabilir. Bu özel tedavi uygulaması 81 ilimiz üzerinden yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Profesyonel doktor kliniği üzerinden uygulanan bu özel tedavi yöntemi ayrıca tamamen ağrısız ve acısızdır. Dolaysıyla herhangi yan etkileri söz konusu değildir.

%100 başarılı neticeler sunan bu tedavi uygulaması ayrıca en uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesi üzerinden uygulanıyor. Dolaysıyla düşük bir maliyet sunuyor. ESWT tedavi uygulaması yüksek kaliteli cihazdan şok dalgası sunularak gerçekleştiriliyor.

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Pek çok yabancı ülkelerden gelen fertler ESWT tedavisinden güvenle faydalanıyor. Sertleşme sorunu çağımızın en önemli penis rahatsızlıkları arasında yer alıyor. Bu problemin kalıcı olarak giderilmemesi beraberinde bireylerde hem ruhsal ve hem de zihinsel yönden travmalara neden olabiliyor.

Peniste sertleşme sorunu yaşayanların büyük bir kısmında gerek iş ve gerekse de sosyal aktivitelerde başarısızlık yaşadığı gözlemlenmiştir. Dolaysıyla bu problemin mutlaka giderilmesi gerekir. Bu uygulamada doğrudan penise şok dalgaları gönderilerek pratik bir şekilde ereksiyon sorunu yok ediliyor. Bu sebeple sertleşmeye kesin çözüm olarak ESWT uygulaması birinci sırada bulunuyor.

Penis Protezi Nedir?

Penis protezi, ESWT tedavisinden farklıdır. Bu tedavi uygulaması ise doğrudan ameliyathane bölümü üzerinden uygulanır. Penis içerisine yerleştirilen özel ve yumuşak yapılı protezle sertleşme sorunu ağrısız bir şekilde gideriliyor.

Penis protezi doğrudan doktor ve yardımcı ekibi tarafından özel ve hijyenik bir ortam üzerinden uygulanır. Bu tedavi uygulaması da herhangi ağrı ve sızı barındırmaz. Dolaysıyla hastaların herhangi huzursuzluklar duyması söz konusu değildir. Penis proteziyle sertleşme sorunu kalıcı olarak giderilir. Dolaysıyla hastalar yaşamları boyunca bu sorunu yaşamazlar.

Penis Kırılması Belirtileri

Merak edilen penis kırılması belirti oldukça geniştir. Bu belirtiler arasında penis derisi altında morarma, ereksiyon eyleminin geç zamanlı başlaması, peniste ağrı ve sızı gibi birçok temel belirtiler görülebiliyor.

Bu belirtiler ayrıca hastadan hastaya farklı zaman dilimlerinde meydana gelebilir. Dolaysıyla bazı hastalarda daha erken süreçlerde ve bazı hastalarda ise daha geç zamanlı ortaya çıkabilir. Belirtiler ayrıca şiddetli olarak seyir edebilir. Bu durumda vakit kaybedilmeden doktor kliniğine başvurulması gerekir.

ESTW Tedavi Yöntemleri

ESTW tedavi yöntemleriyle sertleşme sorunu artık daha kolay gideriliyor. Bu yöntem haftada 2 kez ve maksimum 6 haftalık süreçlerde uygulanıyor. Bu nedenle genellikle seanslar üzerinden gerçekleştiriliyor.

ESWT tedavi yöntemlerinde sadece uzman doktor ve yardımcı kadrosu görev alıyor. Bu uygulamada herhangi risk etkenleri söz konusu değildir. Bu sebeple en güvenilir ve kaliteli tedavi seçeneğidir. ESWT tedavisi bugün ayrıca Avrupa ülkelerinde de uygulanıyor. Diğer tedavi seçeneklerinin aksine sertleşme sorunu yaşayan her yaş grubundaki bireylere uygulanabilir.

Bu tedavi uygulamasından %100 başarılı sonuçlar elde edilebilmesi için öncelikle hormonal testlerin yaptırılması gerekiyor. Bu testlerin pozitif çıkması durumunda hormon tedavisi alınması önemlidir. Hormonal problemler bulunduğu halde ESWT tedavisi yaptırılması tedavinin düşük başarılar sunmasına yol açabilir.

ESWT Tedavisi Fiyatları

ESWT tedavisi fiyatları doktor siteleri arasında farklılık gösteriyor. Birçok doktor kliniğinde bu tedavi fiyatı yüksek olarak sunulabiliyor. Bu da hastaların mali yönden dezavantajlı olmasına neden oluyor. ESWT tedavi fiyatları her yıl değişebiliyor. Tedavide uygulanan şok dalgası cihaz kalitesi, tedavi süresinin uzunluğu gibi birçok faktörler fiyat tarifesinin belirlenmesinde etkin bir şekilde rol üstleniyor. 2021 ESWT tedavisi fiyatları uygun olduğundan bu tedavi seçeneği yurtdışından da tercih ediliyor.

ESWT tedavisi fiyat tarifelerinde ayrıca geniş ödeme seçenekleri de sunuluyor. Bu sebeple tedavi süreci sonrasında ödemenizi ister nakit ister tüm banka kredi kartlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. ESWT tedavisi almak istediğinizde doktor klinik sitesinden online olarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı