Sponsorlu Bağlantılar

Eyüp Sabri Göncü

Eyüp Sabri Göncü

Piyasada Dollvet yönetim kurulu başkanı olarak tanınan Eyüp Sabri Göncü, farklı işlerle de anılır. 1978 yılında dünyaya gelen Göncü, hayatının pek çok kısmında faal olmuştur. Bu durum etrafındaki insanlara yansımıştır. Kendisini pek çok alanda geliştirmiştir. İnşaat ve tekstil alanında çok başarılı hizmetlere imza atmıştır. Ayrıca aşı üretimiyle ilgili faaliyetlerde de bulunmuştur.

Başarının Yürüyen Hali

Eyüp Sabri Göncü kimdir Sorusuna verilebilecek çok fazla yanıt vardır. Hem evlilik hem de eğitim hayatı boyunca sürekli hizmet vermiştir ve vermeye de devam eder. 2000 yıllarda Bursa’nın yerel gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamıştır. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışmıştır. İngilizcesini ilerletebilmek için dili eğitimi almıştır.

Öncü Bir İsim

Başarılarının çoğuna eğitim hayatının süreçlerinde rastlamak mümkündür. Pek çok konuda öncülük ettiği gibi başkalarının da dâhil olmasını sağlamıştır. Hayatı süresince, başkanlık ve konsey başkanı olarak görev yapmıştır. 17 yıl tekstil sektöründe hizmet verse bile pes etmeden kendisini inşaat sektörüne de atmıştır. Dollvet aşı fabrikasını kurarak bugünkü haline gelebilmesinde çok çalışmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı