Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Sağlık Haberleri

Güncel Sağlık Haberleri

Muayene haberleri ile sağlıkla ilgili, en güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Belli amaç ve ilkelere sahip bir sitedir. Bu amaçlar ile içeriklerini tarafsız bir şekilde sunmaktadır.

Amaç ve İlkeler

İçerikler hazırlanırken, hiç kimseyi, ırkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı açısından ayırmadan, büyük bir titizlikle incelemelerden geçilerek sunulmaktadır. Herhangi bir konuda insanı aşağılayıcı, yargılayıcı, küçük düşürücü söz ve eylemlere yer verilmemektedir. İnsanları birbirine düşürecek, Kin ve nefret yaratacak şekilde haberler asla yayınlanmamaktadır. Düşünce ve ifade özgürlüğün yer verilerek, bu doğrultuda yayınlar yapılmaktadır. Gerçek kişiler olsun, tüzel kişiler olsun onları küçük düşürücü, iftira niteliği taşıyan ifadelere kesinlikle yer verilmemektedir. Şiddeti ve zorbalığı özendirici, haberler yayınlanmamaktadır.

Kaynak: https://muayenehaberleri.com/

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı