Sponsorlu Bağlantılar

Güvenlik Açıkları

Güvenlik Açıkları

Siteler ve sistemler üzerinde güvenlik önlemleri dahili olarak bulunmaktadır. Programlar dahilinde de görülebilen güvenlik önlemlerinde zaman zaman açıklar tespit edilebilmektedir. Güvenlik açıkları kimliğin ya da bilgilerin çalınmasına sebep olabilecek durumlardır. Bu durumların özellikle güvenlik önlemlerinin üst düzey olduğu yerlerde tespiti önemlidir. Latest vulnerabilities adı altında en son güvenlik açıklarını kullanıcılarıyla paylaşıyorlar. Kullandıkları programlara, sistemlere, sitelere yönelik olarak güvenlik açıklarının tespit edilip sunulmasında rol oynuyorlar.

Siber Çağ

Yaşanılan çağ, siber çağ olarak bilinmektedir. Neredeyse tüm işlemler online ortamlara dökülmüş ve bu durum siber güvenliğin önemini ortaya koymuştur. Siber güvenlik adına güvenlik açıkları hakkında bilgi sunuyor, kullanıcıların yaşayabilecekleri olumsuz durumları önlemek adına bilgi paylaşımı yapıyorlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı