Sponsorlu Bağlantılar

Halk Ozanı Ödülünü Aldı

Halk Ozanı Ödülünü Aldı

2019 yılından bu yana dünyayı sarsmaya devam eden korona virüsüne yakalanarak hastanede yoğun bakım servisinde 7 gün tedavi gören halk ozanı Abdurrahman Delen hastalığı yenerek tedavi edildiği hastaneden taburcu oldu.

Hasta Yatağında Türkü Yazdı 

Yoğun bakımda tedavi görürken yazdığı türkü ile bam teline dokunan Abdurrahman Delen türküsünün adını “korona” koydu. Korona türküsü ile binlerce gönülde taht kuran halk ozanı yapılan bir dergi yarışmasında birinci seçilerek ödüle layık görüldü.

Sağlık Çalışanlarına Armağan Etti

  1. yapılan ve Evos Angels dergisince düzenlenen dijital dünya enleri listesine korona türküsü ile girmeyi başaran halk ozanı Abdurrahman Delen aldığı ödülü bu süreçte yaptıkları özverili çalışmaları sebebiyle sağlık çalışanlarına armağan etti.

Evos Angels Dergisi

Türkiye’nin ilk dijital dergisi olan Evos Angels bir yıl boyunca alanında en iyi olanları halk oyuna sunarak bu sonuçlar doğrultusunda enleri seçerek ödüllendirmektedir. Sanat, iş, spor ve medya alanındaki enleri seçerek ödül töreni düzenleyen derginin sunucluğunu manken ve oyuncu Özge Özsoy ile partneri Gökay Kalaycıoğlu yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı