Sponsorlu Bağlantılar

Havacılık

Havacılık

İnsanlar yaşamlarında birçok farklı şeye ilgi duyarlar. Havacılık genel anlamda kendisini bu konuda oldukça öne çıkarır. Çünkü havacılığa dair pek çok insan yeni bilgiler edinmeyi ve kendisini en iyi kapsamda geliştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda bir çaba gösterir.

Bu sitede havacılığa dair oldukça değerli birçok bilgi paylaşılıyor. Bu siteyi ziyaret eden insanlar yeni birçok şeyi öğrenme fırsatı bulabiliyor. Keşif konusunda oldukça harika deneyimler yaşayabiliyorlar. Buradaki paylaşımlar insanların kendi hedefleri doğrultusunda güzel vizyonlar oluşturabilmelerine yardımcı oluyor.

Uçuş Okulu Katılım

Uçuş okulu katılımı için ne gerekli bu okulda yer alarak hangi eğitim süreçlerinden geçilmesi mümkün oluyor bu tür konulardan bir sitede detaylıca bahsediliyor. İnsanlara güzel şekilde referans olunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu