Sponsorlu Bağlantılar

Her Alanda En İyi Hizmet

Her Alanda En İyi Hizmet

Hukuk ve danışmanlık büromuz yılların getirdiği tecrübe ve özgüvenle sizlerle birlikte çalışmak ve hukuki süreçlerinizin yakından takibini yapmak için hizmet vermektedir.

Bilişim Suçlarına Maruz Kalmayın

Büromuzda hizmet vermekte olan bilişim avukatı, günümüzde bilişim suçları olarak adlandırılan birçok sürecin müvekkillerimizin istekleri doğrultusunda sonuçlanması için çalışmaktadır. İnternetten haber kaldırma, istemediğiniz belge ve görüntülerin internet ortamından kaldırılması gibi davalarınız için bizlere başvurabilirsiniz.

Boşanma avukatı siz müvekkillerimizin yürütmek istemedikleri birlikteliklerin sağlıklı bir şekilde sonlanması için çalışmaktadır.

Pratik çözüm odaklı çalışan ağır ceza avukatı içinde bulunduğunuz davaların başından itibaren takibini yaparak sizlerin menfaati için çalışmaktadır. Zorla senet imzalatma durumu ile karşı kaşıya kaldığınızda bizlere danışabilir ve kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı