Sponsorlu Bağlantılar

HIFU

HIFU

HIFU, lazer teknolojilerinin ulaşamayacağı bir derinlikte uygulama imkanı sunan FDA onaylı yeni bir teknolojidir. Smas tabakasını uyarabilen bu teknoloji ile sadece cerrahi operasyonlar ile elde edilebilen ameliyatsız yüz germe operasyonu etkisi yaratan bir gerginlik sağlanır. Ayrıca uygulama sonrasında sizi sosyal hayattan uzaklaştırmayan en önemli özelliklerinden biridir.

HIFU teknolojisi, ses dalgalarını ve yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason enerjisini kullanır. Amacı derin dokulardaki kolajen üretimini uyararak sıkılaşma ve esneme sağlamaktır. Kulağımızın duyamadığı ses enerjisi olan ultrason enerji olarak kullanılır. Bu enerji, cilt altındaki derin dokuyu yüksek sıcaklıklara çıkararak hedefli ve kontrollü hasar alanları oluşturur. Ayrıca leke tedavisi gibi hastalıklarda da kullanılmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu