Sponsorlu Bağlantılar

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial yani cilt temizliği ve bakımı uzman kişiler tarafından 30 dakika gibi bir süreçte tamamlanır. İşlem öncelikle cilt temizliği ile başlanır. Vakumlu korteks başlık sayesinde cilt ölü derilerden arındırılarak cilt gözenekleri açılır. Cilt üzerinde biriken kir, yağ, siyah nokta gibi cildin nefes almasını engelleyen faktörler ortadan kaldırılır.

Temizleme işleminin ardından cilt tipine uygun olarak hazırlanan serumlar cilde takviye edilir. Gerçekleşen takviye işlemlerinden sonra ise cildin ihtiyacı olan solüsyonlar ve hyaluronik asit içeren nemlendiriciler kullanılır. Hydrafacial fiyatları kişilerin cilt tipine bağlı olarak değişir.

Burun Askılama Nedir?

Günümüzde birçok kişi burnuna estetik görünümünden rahatsızlık duymaktadır. Yaşanılan rahatsızlığı gidermek için bıçak altına yatmaktan da kişiler korkuyor. bu düşünceye sahip kişiler için geliştirilen yeni teknolojiler sayesinde buruna istenilen görüntü verilebilir. Ameliyatsız estetik operasyonları içerisinde yer alan burun askılama oldukça pratik bir yöntemdir. Burun askılama iğne yardımı ile açılan deliklerden burun ucunun kaldırılarak dikilmesi işlemidir.

Bu işlem sırasında burun ucunda ve kenarlarda daralma da yapılır. Yapılan estetik düzenlemeler ile burun kemiğine herhangi bir zarar verilmez. Uygulama sırasında özel askılama ipleri herhangi bir kesi izi açılmadan cilt altına yerleştirilir. Böylece burun ucu düşüklüğü yaşayan ve bunu sorun haline getiren tüm yetişkin bireyler burun askılama yöntemi ile daha estetik ve doğal bir görünüm elde edebilirler.

Burun Askılama Kimlere Uygulanır?

Burun askılama güzel bir buruna ve görüntüye sahip olmak isteyen her yetişkin bireye uygulanır. Özellikle burnunun genel yapısını bozmak istemeyen sadece burun ucunda meydana gelen düşüklükten dolayı yüzdeki estetik bozukluğu düzeltmek amacıyla birçok kişi bu yönteme başvurur. Yöntem estetik cerrahlar tarafından lokal anestezi altında yapılır.

İşlem genel itibarıyla 15-20 dakikalık bir süreci kapsar. Burun estetiği ameliyattan korkan ve bıçak altına yatmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilir. Geçirilen operasyonla birlikte kişiler yüz hatlarına uygun bir burun yapısına sahip olurlar. Burun askılama kişilerin güvenle alacağı bir hizmettir ve sonuç itibariyle istenilen görünüm uzun yıllar kullanılabilir.

Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

Gençlik aşısı yaptırmanın en önemli amacı cildin kaybettiği hyaluronik asit ve diğer vitaminleri yeniden cilde kazandırmak için yapılır. Gençlik aşısı sayesinde cilt yeniden esnek görünümüne kavuşur ve canlılık kazanır.

Gençlik aşısı enjeksiyon içerisine yerleştirilen zengin bileşenlerin cilde takviye edilmesi ile gerçekleşir. Bu işlem birkaç seans halinde devam eder. İstenilen sonuca tam olarak ulaşmak isteyenler bu işlemi en az 3 defa gerçekleştirmeleri gerekir. Gençlik aşısı fiyatları kişinin İhtiyacı doğrultusunda belirlenir.

Gençlik Aşısı Fiyatları

Gençlik aşısı fiyatları kişilerin tercih edecekleri seans sayısına bağlı olarak değişir. Çünkü gençlik aşısından istenilen görünüme kavuşmak için bir kaç seans gitmek gerekir. Bu nedenle seans sayısı ve gidilen klinik fiyatlar konusunda belirleyici oluyor.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Geliştirilmiş bir teknoloji olan hydrafacial sayesinde cilt kırışıklıkları giderilir cilt daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Hydrafacial tekniğinde kullanılan vakum sayesinde cilt derinlemesine temizlenir ve tüm ölü deriler ortadan kaldırılır. Birkaç aşamadan meydana gelen bu teknikte cildin ihtiyacı olan ve cildi daha parlak, güzel bir görünüme kavuşturmak için kullanılan serumlar bulunur.

Hydrafacial Fiyatları

Hydrafacial Fiyatları kişilerin yüz bölgelerinde yapılan incelemeler ve kişinin ihtiyacı olan takviyeler doğrultusunda belirlenir. Kullanılan serumlar vitamin ve mineral bakımından zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Bu bileşenler cilde takviye edilerek ciltteki ince kırışıklıklar ortadan kaldırılır ve cilt lekeleri yok edilir.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı