Sponsorlu Bağlantılar

İleri Düzey Lazer Epilasyon

İleri Düzey Lazer Epilasyon

Başakşehir lazer epilasyon sahip olduğu ileri düzey lazer epilasyon cihazları ile kalıcı ve etkili bir şekilde istenmeyen kıl ve tüylerle mücadele ediyor. Bay bayan birçok kişinin korkulu rüyası olan istenmeyen tüyler klasik yöntemlerin dışında artık yeni nesil cihazlarla yok ediliyor. Çünkü kullanılan lazer epilasyon cihazları vücudun en hassas noktasındaki ince tüyleri bile ışınları yardımı ile yok ediyor.

Özellikle kıla rengini veren melanin pigmenti ışın demeti ile tahrip edilir. Daha sonra bu ışınlar kıl folikülü döneni yapısını bozarak zamanla azalmasını sağlar. Uzman doktorların önerdiği lazer epilasyon kalıcı ve güvenilir bir uygulamadır. Halkalı lazer epilasyon yeni model lazer epilasyon cihazları ile temiz ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

Lazer Epilasyon Nedir?

Günümüzün en çok kullanılan medikal estetik uygulamalarından biri lazer epilasyon cihazlarıdır. Lazer epilasyon cihaz başlığı içerisinden çıkan farklı dalga boyuna sahip lazer ışınları vücut üzerinde gezdirilir. Böylece kötü görüntüye neden olan kıl ve tüyler bu ışınlar yardımı ile kurutulur. Etkili ve kalıcı bir işlem olan lazer Küçükçekmece lazer epilasyon merkezi tarafından profesyonel anlamda uygulanır.

Milisaniyelik atışlar şeklinde uygulanan lazer epilasyon deri altına nüfuz ederek kıl köklerinin yapısını tahrip eder. Dokulara herhangi bir zararı olmayan lazer epilasyon son derece güvenilir ve sağlıklıdır. Ayrıca işlemin ortaya çıkardığı etkili ve kalıcı sonuç uygulamanın her geçen gün daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Başakşehir lazer epilasyon kaliteli ve güvenilir adresin yeridir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Her cilt rengine uygun bir şekilde tasarlanan lazer epilasyon cihazları tüm bay ve bayanlara uygulanır. Çünkü istenmeyen tüyler kadınları rahatsız ettiği kadar erkekleri de rahatsız ediyor. Bu nedenle mükemmel bir sonuca ulaşmak ve sonucun kalıcılığını sağlamak amacıyla lazer epilasyon ideal bir uygulamadır.  Başakşehir lazer epilasyon 17-18 yaş üzeri tüm bireylere profesyonel anlamda lazer epilasyon uygular.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Özel tasarlanan hassas başlıklı lazer epilasyon cihazları vücudun her noktasında etkili bir şekilde kullanılabilir. En çok tercih edilen bölgeler içerisinde yüz, kol ve bacaklar, ense, sırt, bikini ve koltuk altı bölgeleri yer alır. Halkalı lazer epilasyon tüm bu bölgelerde kalıcı sonuç elde edinceye kadar seanslar halinde lazer epilasyon işlemi gerçekleştirir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Küçükçekmece lazer epilasyon bünyesinde barındırdığı çeşitli ve farklı özellikteki lazer epilasyon cihazları ile gelen müşterilerin ihtiyacına cevap vermeye çalışır. Lazer epilasyon işleminden etkili ve kalıcı bir verim elde etmek isteniyorsa uzmanlar gözetiminde doğru cihaza karar vermek gerekir. Çünkü herkes farklı kıl rengine ve vücut tipine sahiptir.

Epilasyon çeşitleri içerisinde diode lazer her vücut tipine uygundur. Sahip olduğu dalga boyu ile ince ve kalın tüyler üzerinde etkili sonuçlar doğurur. Alexanrite lazer cihazı açık cilt tonuna sahip kişilere uygulanır. Nd yağ lazer ağrılı olduğu için pek tercih edilmez. Rubi lazer ise yüzdeki ince tüyleri yok etmede kullanılır. Başakşehir lazer epilasyon farklı çeşitlilikteki lazer cihazları ile profesyonel hizmet sunar.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında lazer epilasyon fiyatları gelir. Bu nedenle uzman ve tecrübeli kişilerle birebir görüşmek ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak gerekir. Çünkü lazer epilasyon işlemi fiyatlandırılırken birtakım kıstaslar göz önünde bulundurulur.

Seans ve bölge sayısı, tercih edilen klinik ve uzmanın deneyimi bu kıstaslar içerisinde yer alır. Ayrıntılı bilgi için Küçükçekmece lazer epilasyon sizin için doğru adrestir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı