Sponsorlu Bağlantılar

İlk Oyun Geliştirici Kurum

İlk Oyun Geliştirici Kurum

10 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde yer alan ve dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim sunan İ. Game College, sunduğu eğitimin kalitesi ve niteliği ile her geçen gün büyümeye ve tercih edilmeye devam ediyor. Başta Unity oyun motoru olmak üzere, birçok farklı oyun motoru ve temel yazılımlar hakkında eğitim veren kurum, ayrıca öğrencilerine birçok sosyal imkan da tanıyor.

Bununla beraber online eğitim imkanı da sağlayan kurum, öğrencilerine oldukça geniş ve kapsamlı bir öğrenme kütüphanesi sunuyor. Bu sayede kurum, dünyanın en iyi game developer adaylarını yetiştiriyor ve buna ek olarak, öğrencilerini akademik hayatları boyunca da destekliyor. Bu da öğrencilerin oldukça başarılı olmalarını ve ortaya oldukça kaliteli işler koymalarına olanak tanıyor.

Öğrenci Merkezli Eğitim Sistemi

Öğrenciyi merkeze alan bir eğitim öğretim sistemini benimseyen okul, bu sayede kaliteli ve nitelikli bir şekilde game development eğitimi verebiliyor. Ayrıca bünyesinde oldukça fazla sayıda, farklı üniversitelerden akademisyenlere yer veren kurum, bu sayede verdiği eğitimin niteliğini de artırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı