Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Pazarlaması için Proxy

Instagram Pazarlaması için Proxy

Aynı anda 2 ya da 2’den daha fazla hesap ile bağlantı kurabilmek için mutlaka bir Proxy desteği almanız gerekiyor. Proxy kesinlikle aynı anda gerekli ve güvenli Instagram hesabı tanıtmayı sağlayan bir yardımcıdır.

Buradaki ana amaçlardan bir tanesi de oluşturulan dünyayı kaybetmemektir. Bu işlemi kendiniz manuel olarak yapamazsınız bir Proxy yani yardımcıya ihtiyaç duymalısınız. Bunun için ise Proxy satın al işlemleri gerçekleştirerek hızlı bir şekilde bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Proxy sadece Instagram’da değil daha çok farklı yönlerde kullanılabilir.

  • Yerel Ağdan İnternete Hızlı Erişim
  • Veri Önbelleğe Alma
  • Veri Sıkıştırma Ve Depolama
  • Ağı Dış Erişimden Ve Bazı Ağ Saldırılarından Koruma
  • Yerel Bir Ağdan Dışarıya Erişim Kısıtlamaları Ve Engelleme
  • Çeşitli Kaynaklara Erişimin Anonimliği

Instagram için Proxy türleri

Instagram’da farklı Proxy türleri bulunabilir kendinize en uygun olan Proxy türünü satın alabilirsiniz,  instagram Proxy konusunda istediğini özelliklere ait 2 farklı türü bulabilirsiniz.  Farklı otomasyon türleri içinde Proxy tercih edilebilir.

Paylaşılan veya Şeffaf

Bu Proxy türü Instagram tanıtımı için uygun değildir daha fazla kamu kaynaklarından zorlanmadan bulunabilen Proxy sunucu adresleridir yasaklanma ihtimali yoktur ve kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir.

Anonim veya Elit anonim

Daha yaygın ve aktif şekilde kullanılan Proxy türleridir. Instagram için de son derece uygundur uzak sunucuları IP hiçbir şekilde algılamaz sistem tarafından fark edilirse hesapları bloke edebilir. Bu seviyede bir Proxy kullanımı çoğu zaman tavsiye edilmez. Ortalama düzeyde olan bir Proxy kullanımı bildiği zaman IP adresi hakkında bütün tahminler ortaya çıkartılabilir.

Bu tür proxyler her zaman Instagram alanında kullanılsa da dikkat edilmesi gerekmektedir. Yüksek derecede önemli olan modeller olduğu için kesinlikle kullanılması gerekebilir.

Instagram İçin Proxy’ler Nasıl Yapılandırılır?

Instagram Proxy satın alarak istediğiniz şekilde akıllı telefonlar bilgisayar tarayıcıları ya da daha farklı mobil platformlarda kullanabilirsiniz. Tarayıcıda ve diğer fakat onlar da farklı şekilde ayarlamalar gerçekleştirerek Instagram için Proxy yapılandırmasını gerçekleştirebilirsiniz ayarlara gidin -> isteğe bağlı -> ağ -> Proxy hizmetlerini manuel olarak yapılandırın. Bunun için https ayarlaması yapmak zorunda değilsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu