Sponsorlu Bağlantılar

İş Hayatınıza Yönelik Kurs Programları

İş Hayatınıza Yönelik Kurs Programları

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji ile birlikte artık iş dünyasında bilgisayar sistem ve yazılımları işleyişin en temel parçasını oluşturmaktadır. Bu nedenle de bir kuruluşun hangi departmanında görev alınıyor olunursa olunsun fark etmeksizin ilgili yazılımların kullanımına dair bilgi ve tecrübeye sahip olunması gerekmektedir. İşte bu noktada muhasebe hizmetlerine ilişkin geliştirilen yazılımlar konusunda eğitim almak üzere katılım gerçekleştirilebilecek muhasebe kursu programlarına katılım gerçekleştirilebilmektedir.

İş dünyasının önemli yapı taşlarından birisi olan İnsan Kaynakları departmanına yönelik olarak da yönetim ve sosyal ilişki konusunda eğitim programları bulunuyor. Özellikle insan kaynakları kursu İzmir programlarına kolay bir şekilde katılım gerçekleştirilebilmek mümkündür. Autocad eğitimleri ise 2 ve 3 boyutlu teknik çizimlerin bilgisayar ortamında yapımı için kullanılan Autocad kullanımı hakkında kapsamlı eğitim uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı