Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı Poşet

Ticari işletme sayısı diğer illere göre İstanbul’da oldukça fazla olup baskılı poşet tüketimide son derece yüksektir. Poşet üretimi ve imalatı yapan fabrikaların çoğuda İstanbul’da bulunmaktadır. Bu imalatçılardan biride yaklaşık 20 yıla yaklaşan tecrübesi ile Taha Ambalaj firmasıdır. Sadece İstanbul değil Türkiye genelinden sipariş almakta olup her firmaya özel üretim ve imalat yapmaktadır.

İstanbul Poşet İmalatçıları

Poşetlerde arz ve talebinden İstanbul yoğunluğu olması nedeni ile genelde imalatçıların merkez olarak aldığı yer İstanbul ilidir. Ancak bu diğer illere gönderim yapılmadığı anlamına gelmektedir. İstanbul dışında olsanızda kolayca sipariş verebilir ve kendinize özel imalat yaptırabilirsiniz. Mağaza poşeti, market poşeti, kargo poşeti, hediyelik eşya poşetleri, pastane poşetleri dahil tüm poşet çeşitlerinde istediğiniz ölçülerde ve kiloda imalat yapılabilmektedir.

İstanbul Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı poşet fiyatları firmanın bulunduğu adrese göre değişmektedir. Poşet fiyatlarını etkileyen en önemli unsur alım yapmak istediğiniz kilodur. Piyasa da 10kg dan başlayan imalat bulunsada birim fiyatları yüksek olup ucuz poşet imalatı için en az 50kg ve üzeri imalat talep etmelisiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı