Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Dedektif

İzmir Dedektif

Eş takibi, öğrenci takibi, adres tespiti, personel takibi, sadakat takibi, evlilik öncesi araştırma gibi birçok farklı hem bireysel hem kurumsal alanda hizmet veren İzmir dedektiflik, alanında önde gelen isimler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Hakim olduğu tüm bölgelerde başarılı, titiz ve tamamen dürüstlüğe dayalı bir araştırma çalışması sürdüren dedektiflik bürosu ekipleri, elde etmiş oldukları bilgiler sayesinde birçok olayın gün yüzüne çıkmasını sağlamaktadır.

Özel Dedektif Hizmetleri

Çoğu zaman filmlerde karşımıza çıkan dedektiflik mesleğini gerçek hayat içerisinde büyük başarılara imza atarak ve toplum değerlerine sahip çıkarak sürdüren İzmir dedektiflik bürosu, güvenilir dedektif arayışında olan kişilerin ilk aklına gelen isim olarak ön plana çıkmaktadır.

Genellikle eş takibi gibi konularda dedektif akla gelse de bunun dışında birçok alanda da çalışmalar sürdürülmektedir. Marka sahteciliği, hırsızlık olayları, sanayi casusluğu gibi birçok alanda özel İzmir Dedektiflik bürosu hizmet sağlamaktadır.

Özel Dedektif Fiyatları

Çalışma yapılan konu gibi birçok farklı unsura bağlı olarak özel dedektif fiyatları değişmektedir. Her bütçeye hitap eden ve her anlamda güven, memnuniyet kazanma esasına dayalı bir çalışma prensibi geliştirmiş olan özel dedektiflik bürosu, bütçelere de hitap etmektedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı