Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Lazer Epilasyon

İzmir Lazer Epilasyon

İzmir Lazer Epilasyon gerek kadınların gerekse erkeklerin son yıllarda en fazla tercih ettikleri estetik uygulamalarından biri.  Kalıcı lazer epilasyon insan hayatını kolaylaştıran tedavilerden biridir.  İstenmeyen kıllar için sürekli zaman ayırmak zorunda kalındığı ağda, tüy dökücü krem, jilet gibi eski yöntemlerle yapılan bütün bu işler lazer epilasyon işlemi ile tamamen ortadan kaldırılmış durumdadır.

Günümüzde ameliyatsız yüz estetik tedavileri de yeni nesil estetik uygulamalardır. Bunlardan biri İzmir burun dolgusu tedavisidir. Sağlık estetik alanında günümüzde yüz estetiğinde birçok yeni nesil uygulama sağlık alanına girmiştir.

İzmir iple yüz germe estetik operasyona gerek kalmadan yüzün doku uyumlu iplerle gerilmesi işlemidir ve son derece başarılı sonuçları bulunur. İzmir dudak dolgusu ise yıllardır yapılmakta olan ancak günümüzde çok daha gelişmiş yöntemlerle yapılarak alternatif estetik uygulama tedavilerinden biridir. Bunların içinde lazer epilasyon hem estetik hem de Kalıcı bir uygulamadır.

Lazer epilasyon kıl köklerinde tahribat oluşturarak kılları ortadan kaldırmayı sağlayan tedavilerden biridir.  Dolayısıyla bu tedavi ile kısa bir sürede tamamen kıllardan ömür boyu kurtulmuş kurtulmak mümkündür.

İzmir Burun Dolgusu Nedir?

İzmir Burun Dolgusu ameliyatsız ve çok kısa sürede estetik buruna sahip olmanın en önemli uygulamalarından biridir. Günümüzde birçok insan ameliyattan ürkmekte ve ameliyattan sonraki iyileşme sürecinin sıkıntılarından kaçmaktadır.

Ancak günümüzde ameliyatsız burun estetiği mümkün durumdadır.  Burun dolgusu olarak bilinen ve cerrahi müdahale olmadan gerçekleşen burun şekil değişiklikleri çok basit kısa sürede dolgu maddesi kullanılarak gerçekleştirilmektedir.  Kullanılan dolgu maddesi doku ile uyumlu ve hiçbir alerjik reaksiyon yapması mümkün olmayan insan vücudunda var olan dolgu maddeleridir. Cilt dolgu malzemesi olarak kullanılan hiyalüronik asit hacım kazandırma özelliğine sahiptir.

Burunda şekli düzeltilmesi gereken bölgeye doktor tarafından enjekte edilerek buruna ufak dokunuşlarla estetik bir görüntü kazandırılmaktadır.  hiyalüronik asit yalnızca burun dolgusunda değil diğer dudaklar,  burun kenarları ve yanaklarda da kullanılmaktadır.  Cerrahi müdahale dışında yapılan bu uygulama gelişmiş bir tekniktir.  Burunda var olan asimetriler bu tedavi sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.

İzmir İple Yüz Germe Nasıl Yapılır?

İnsanlarda 30 yaşından sonra cilt yavaş yavaş elastikiyetini kaybedip özellikle yüz bölgesinde kırışıklıklar oluşur. Bu da estetik olarak insanların hoşuna gitmeyen giden bir durumdur.  Ayrıca bunun yanı sıra yer çekimi etkisiyle vücudun bütün bölgelerinde sarkmalar oluşur.  Kötü şartların etkisi alkol ve sigara kullanımı ve stres içinde yaşayan insanlar da bu durum çok daha hızlı oluşmaktadır.

Günümüzde estetik alanındaki gelişmeler kısa sürede yapılan işlemlerle sarkmaları tamamen ortadan kaldırmaktadır.  İzmir İple Yüz Germe özellikle yüzde sarkmayı ortadan kaldıran bir tedavidir. Son derece etkili olan bu yöntem özellikle yüz bölgesinde oluşan sorunları tamamen ortadan kaldırır.  İzmir iple yüz germe uygulaması lokal anestezi altında kısa sürede yapılan işlemlerden biridir.  Hasta bu işlem sırasında hiçbir acı hissetmemektedir.

Yüzde deformasyon oluşan bölgelerin önceden doktor tarafından işaretlenerek hazırlanan bölgeye ince uçlu iğnelerle kanüller vasıtası ile kontrol edilerek ip cildin alt kısmına yerleştirilir ve bu işlem sonucunda yüz eski ovaline tekrar kavuşur.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

Estetik uygulamalar her zaman özel işlemlerdir.  İzmir Dudak Dolgusu bunlardan biridir.  Estetik sektöründe İzmir dudak dolgusu merkezi gibi ciddi anlamda sağlıklı koşullarda yapan yerlerin yanı sıra çok da fazla merdiven altı yapan yerlerde bulunmaktadır.

Sağlıklı koşullar içermeyen yerlerde yapılan özellikle estetik uygulamalar son derece korkunç sonuçlar doğurmaktadır.  Dolayısıyla dudak dolgusu fiyatlarından önce iyi bir merkezin seçilmesi ve uygulamayı yapacak olan hekimin tecrübesi ve deneyimi bu konuda son derece önemlidir.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

İzmir Lazer Epilasyon avantajları günümüzde avantajın da ötesine geçerek istenmeyen kıllardan kurtulmanın tek alternatifi durumundadır.  En fazla kadınların tercih ettiği estetik uygulamalardan biri de lazer epilasyon uygulamasıdır.  İzmir dudak dolgusu kalıcı olmayan ancak dudakta yaşa bağlı olarak gelişen kırışıklık ve sarkmaları tamamen ortadan kaldıran bir tedavidir.

Günümüzde erkekler tarafından da tercih edilen yüz bölgesi estetik uygulamalarından İzmir burun dolgusu burun estetik operasyonlarına belli ölçüde alternatif tedavi durumundadır. Hatta İzmir iple yüz germe tedavisi de erkekler tarafından tercih edilen tedavilerden biridir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı