Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İzmir Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İzmir lazer epilasyon uygulamaları kıl ve tüy problemleri için en etkili çözümlerdendir. Kadın ya da erkek fark etmeden 16 yaş üzeri herkes için estetik sorun olan kıl köklerine lazer ışınlarının vermiş olduğu ısı enerjisi yardımıyla temas ederek yok edilmesini sağlar. Lazer cihazından çıkan ışınlar kıl yoğunluğu olan bölgeyi tarayarak kıl köklerinin fonksiyonlarını durdurup dökülmelerine yardımcı olur. Lazer öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken kurallara uyulduğu takdirde kalıcı sonuçlar vermektedir.

İzmir İple Yüz Germe

İzmir iple yüz germe estetik uygulamaları doğumdan sonra meydana gelen karın ve kalça bölgelerindeki sarkmaları, yüz ve boyun bölgesinde oluşan problemleri gidermek için yapılmaktadır. İnce uçlu iğneler yardımıyla alerji etmeyen ve cilde zararı olmayan özellikli iplerin çapraz bir şekilde ağ oluşturularak yerleştirilmesidir. Bu ipler sayesinde esnekliğini kaybetmiş cilt için onarım başlatılır. İzmir iple yüz germe işlemlerinde enjekte edilen ipler 6 ay içerisinde kendiliğinden eriyip gider fakat onarma işlemlerini ve etkilerini 2 yıl süreyle devam ettirebilir. Ameliyatsız olan bir işlem olduğu için lokal anesteziyle yapılması yeterlidir. Uygulama yapılmadan önce mutlaka ilaç kullanımı hakkında uzmana bilgi verilmeli ve varsa kullanılan ilaçlar kesilmelidir. İple yüz germe işlemleri uzman dermatologlar tarafından klinik ortamlarda yapılmalıdır.

İzmir Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun şekline estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla ameliyat olmadan uygulanan işlemlere İzmir burun dolgusu denir. Buruna enjekte edilen dolgu malzemeleri sayesinde burun rahatsız eden şekli düzeltilir. Kısa süreli bir işlem olup hasta gündelik hayatına aynı gün dönebilir. Özellikle estetik işlemlerde başarılı olan burun dolgusu uygulamaları cerrahi operasyonlar kadar başarılıdır. Burun dolgusu ameliyattan daha avantajlı gibi gözükse de kalıcılık olmaması dezavantajıdır. Kalıcı olmaya burun dolgusu birkaç ay içerisinde yok olur ve burun eski şeklini geri alır. Bu nedenle düzenli bir şekilde uzman hekimler eşliğinde uygulama tekrarlanmalıdır. Cerrahi tekniklere oranla daha ekonomik olan bir estetik uygulamadır ve ameliyat düşünmeyen kişiler için pratik çözümler arasındadır. İzmir burun dolgusu sadece şekil düzeltmek amacıyla yapılır.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

İzmir dudak dolgusu işlemleri dudaklara hacim kazandırmak amacıyla yapılmaktadır. Dudaklar oldukça hassas bölgelerden olduğu için kaliteli dolgu malzemeleri kullanılarak kalıcılığın arttırılması ve dudakların zarar görmeden güzelleşmesi istenir. Kalıcı olmayan bir uygulama olmasına rağmen sıklıkla bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Dolgu malzemelerinin dudak içerisine enjekte edilmesiyle gerçekleştirilen dudak dolgusu işlemleri 1 seneye kadar kalıcılığını korumaktadır. Dudak dolgusu fiyatları merkezlere göre değişiklik gösterebilir. Bu değişikliğin başlıca nedeni kullanılan dolgu malzemesinin kalitesidir. Kaliteli dolgu malzemesi fiyatı yükseltmenin yanı sıra kalıcılığı arttıracağından ve sağlık açısından zararlı olmayacağından dolayı daha önem taşır. Klinik ortamında gerçekleşmesi gereken İzmir dudak dolgusu 10 dakika gibi kısa süren bir işlemle dolgu malzemesinin dudaklara enjekte edilmesi şeklinde uygulanmaktadır.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

İzmir lazer epilasyon uygulamaları kalıcı ve etkili tedavi yöntemlerindendir. Avantajları arasında en etkili olanı kıl köklerinin bir daha işlevini yapamaması ve cilt üzerinde kıl yoğunluğu oluşmamasıdır. Uygun yöntem ve uygun cihazlar kullanıldığı takdirde kalıcı bir şekilde kıl kaybı yaşanmaktadır. Etkili bir yöntem olmasından dolayı rahatlıkla herkese uygulama yapılabilir. izmir lazer epilasyon ağrısız ve acı olmadan yapılması avantajları arasındadır. Hızlı ve pratik bir çözüm olan lazer epilasyon paradan ve zamandan tasarruf edilen bir uygulamadır. Kıl tedavilerinin yanı sıra batıklarda da etkili sonuçlar alınmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı