Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Maskenin Adresi

Kaliteli Maskenin Adresi

Cerrahi maskeler yaşadığımız şu günlerde kullanımı mecbur olan bir malzeme halini almıştır. Eskiden sadece hastanelerde kullanılan cerrahi maske ve n95 maskeler günümüzde herkes tarafından her yerde kullanılmaktadır. Dünyanın yaşadığı bu zor günleri atlatabilmesi için herkes her fedakarlığı yapmaktadır. Sabomar firması da sunduğu üstün hizmet ile üzerine düşeni yerine getirmektedir. Maske deyip basit algılanmaması gereken bir sektöre hizmet veren firma üretimini sağlığa uygun bir şekilde titizlikle yerine getirmektedir. Kullandığı hiçbir malzeme insan sağlığına aykırı değildir.

Standartlara Uygun Kalınlık

Maske sadece bir bez parçası değildir. Kurallara uygun üretilmesi gereken ve insan sağlığına zarar vermemesi gereken medikal bir gereçtir. Her maskenin kullanılamayacağını bilen firma maske üretiminde birinci sınıf iş çıkarmaktadır. Üretim kalitesi ve Pazar payı ile birlikte sektördeki rakiplerinin önünde yer almaktadır. Maske üretiminde sektöre liderlik eden firma hem n95 maske hem de cerrahi maske üretimi yapmaktadır. Ürettikleri maskeler standartlara uygun kalınlıkta ve onaylıdır. İnce ve pandemi sürecinde koruyuculuğu yeterli olmayan maskeler firma tarafından üretilmemektedir.

Zarar Vermeyen Malzeme

Maske hastalıklardan korunmak amacı ile kullanılan bir medikal malzeme olduğu kadar uygun şartlarda ve malzeme ile üretilmediğinde kullanıcıya da zarar verebilir. Kontamine ortamlarda ve kontamine malzeme ile üretilen maskeleri kullananlar ilerleyen dönemlerde akciğer hastalıkları ile karşılaşabilirler. Geri dönüşü olmayan akciğer hastalığı ile karşı karşıya kalanlar hayat boyu kalitesiz bir maske kullanımının bedelini ödeyebilirler. İnsan sağlığını her şeyden ön planda tutan firmanın kullandığı malzeme birinci sınıftır. Malzemeleri sağlığa zarar vermediği gibi kulak askıları da insan yüzüne uygundur. Kulaklarda ağrı ve ödeme sebebiyet vermez.

Hijyenik İşçilik ve Paketleme

Maske üretiminin temiz ortamda ve temiz eller tarafından yapılması gerekmektedir. Hastalıktan korunmak için kullanılan maskelerin insan sağlığını riske atmaması gerekmektedir. Kurallara sonuna kadar uyan firma maske üretiminde hijyen kurallarına özellikle dikkat etmektedir. Çalışanların temizliğine ve davranışlarına dikkat eden firmanın çalışanları işinde uzman profesyonel bir ekiptir. Üretim aşamasından sonra maskeler dezenfekte edilmekte ve sonrasında hijyenik bir şekilde paketlenmektedir.

Uygun Fiyat Politikası

Firma uygun satış politikasını benimsemiş olan firmalardan bir tanesidir. Perakende maske satışı yaptığı gibi toptan maske satışı da mevcuttur.

Uygun satış fiyatı ne işe yarar denirse;

  • En başta herkesin maskeye ulaşmasını sağlar.
  • Fiyatı uygun olursa kullanıcılar çoklu maske satın alır ve hiç maskesiz kalmazlar.
  • Toplum sağlığının korunmasına yardımcı olur.
  • İş yerleri toplu çalışılan yerlerin maske temini kolaylaşır ve çalışanlarına maske dağıtan firma sayısı artar.

Uygun fiyatlı maske politikasını benimsemek pandemi sürecinde toplum sağlığı için çalışmaktır. İlk zamanlarda fiyatların yüksekliğinden dolayı birçok insan maskeye ulaşamamışken artık uygun fiyatı benimseyen başta Sabomar firması sayesinde herkesin maskesi olmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı