Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli ve Güvenli Moto Kurye Hizmetleri

Kaliteli ve Güvenli Moto Kurye Hizmetleri

15 yıldan uzun bir süredir İstanbul’da moto kurye hizmeti sunan Akıncı Lojistik, şehir içi tüm lokasyonlara ulaşım sağlar. Maltepe moto kurye birimi de en eski birimlerden biridir.

İstanbul’dan başka şehirlere gönderilecek gönderiler için şehirlerarası moto kurye hizmeti de verilir. Yılların verdiği deneyimle tüm gönderiler en hızlı ve en güvenli şekilde alıcı adresine ulaştırılır. Uzman büro ekiplerinin profesyonel kurye elemanları ile sağlam bir koordinasyon kurması, müşteri odaklı ve özverili çalışma anlayışı başarıyı getirir.

Firmanın Pendik moto kurye , Tuzla moto kurye, Şile moto kurye, Pendik moto kurye, Beykoz moto kurye, Kartal moto kurye gibi hizmetleri tüm şehri kapsar.

Moto Kurye Fiyatları

Akıncı Lojistik moto kurye fiyatlarının belirlenmesi için firmanın web sitesindeki ilgili alanlara alıcı ve gönderici adreslerinin girilmesi yeterlidir. Bu bilgiler ışığında otomatik olarak fiyat ortaya çıkar.

Fiyatlar genel olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması adına piyasa koşullarının altındadır. Mesai saatleri dışındaki hizmetler için, VIP kurye ve ekspres kurye için farklı tarifeler uygulanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı