Sponsorlu Bağlantılar

Karton bardak hijyendir.

Karton bardak hijyendir.

Soğuk ve sıcak içecekler hepimizin gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ev ortamında cam bardaklarla hijyen kurallarını en üst düzeyde sağlamak mümkünken kalabalık ortamlarda, ev ve işyerlerinde hijyen sağlama görevi karton bardak ürünlerinin üzerine düşüyor. Bir nevi kullan at ürünlerinden olan kağıt bardak kullanım açısından köpük ve plastik bardaklara nazaran daha çevreci bir tutum sergiliyor. Doğada daha hızlı dönüşebilen bu ürünler doğal selülozdan üretildiklerinden özelliklere sıcak içeceklere karışmasını da engelliyor.

Kağıt bardak kapaklı da olabilir.

Tek kullanımlık bardak ya da kullan at bardaklar çok farklı modellere sahip olabiliyor. Eğlenceli desenler ya da modern şık tasarımlar da bulunmasının yanı sıra evden ofisinize geçerken kahvesini ya da çayını yudumlamak isteyenler için kapaklı karton bardak seçenekleri de bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı