Sponsorlu Bağlantılar

Kediler Hakkında Bilgi

Kediler

Evcil canlılar olarak kabul edilen canlılar arasında kediler de bulunuyor. Kediler hem evlerde hem de sokaklarda yaşayan canlı türleridir. Kedi sahiplenmek istiyorsanız sizlere yardımcı olabilecek bir site bulunuyor. Siteye ulaşarak tüm kedi ilanlarını görebilir ve istediğiniz kediyi sahiplenebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere hayvan bakımı konusunda yardımcı olabilecek bilgiler sunuluyor.

Köpek İlanları

Köpek beslemek isteyenler siteden yardım alarak tüm köpek cinslerini görebilir. Köpekler hakkında doğru bilgiler verilerek sizlerin köpek sahiplenmesine yardımcı oluyor. Güncel evcil hayvan ilanlarını görüntüleyerek sizlere uygun olan canlılarla buluşabilirsiniz. Tüm evcil dostlarınız hakkında bilgi sahibi olmanız için siteye giriş yapmanız yeterlidir. Tüm bakım ve beslenme konusunda sizlere faydalı olabilecek bilgiler veriliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu