Sponsorlu Bağlantılar

Kediler Kaybolmaz Kediler Gider

Kediler Kaybolmaz Kediler Gider.

Günümüzün gelişen teknolojisi kayıp olan evcil dostlarımızı bulmakta da işimize yarıyor. Kayıp kedi gerçekten kayıp mıdır? Evden kendi isteği ile ayrılmış olamaz mı? Tarzındaki soruların saçma olduğunu düşünüyorsanız hiçbir kedi ile tanışmamış ve yaşamamışsınız demektir. Kediler özgür ruhlu, meraklı ve keşfetmeyi seven canlılardır. Bu nedenle özellikle de evden başka bir ortamda büyümemişlerse camın arkasındaki özgür dünyayı merak ederler. Evden gitmelerinin diğer nedeni ise kızgınlık dönemleridir.  Kayıp kediler genellikle evlerine yakın bir dişi kedi ya da erkek kedi olduğunu fark ettikleri anda gitmeleri doğaldır. Onların gitmeleri ile sizin de perişan olmanız normaldir. Mahallenizde kayıp kedi ilanları dağıtmak yerine kayıp kediler için kurulan sitelerde kayıp kedi ilanları vermeniz daha kısa sürede ve etkili olacaktır.

Kayıp Kediler Eve Neden Geri Gelirler?

Kızgınlık dönemi biten kayıp kediler eve geri dönerler. Merak yüzünden evden giden kediler ise rahat beslendikleri evlerine geri dönmeyi ve sahipleri ile iletişim kurmayı tercih ederler. Kedinizi kısırlaştırmak sık sık kayıp kedi vakası yaşamanızı önleyebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı