Sponsorlu Bağlantılar

Kehribar Aksesuar Modelleri

Kehribar Aksesuar Modelleri

 

Kehribar, kadın ve erkek aksesuarlarında sıklıkla kullanılan kıymetli bir malzemedir. Yarı değerli bir taş olarak görülse de aslında kehribarın ana maddesi ağaç reçinesidir. Reçine doğanın kutu derinliklerinde yüzyıllarca bekleyerek kehribara dönüşür. Bu nedenle içinde çeşitli fosiller de görülebilir. Reçinenin özelliğine, bekleme şartlarına ve süresine göre farklı renklerde de olabilir. Ve Tesbih web sitesinde beğeniye sunulan kehribar tesbih ve aksesuarlar içinde her renk kehribar kullanılmıştır.

 

Bazı kehribar tesbih modellerinin kamçı ve imame gibi bölümlerinde gümüş de kullanılmıştır.

 

Erkek Yüzük ve Bileklik Modelleri

 

Ve Tesbih web sitesinde atölyelerde ince el işçiliğiyle üretilen erkek yüzük, bileklik, kolye ve madalyon modelleri de bulunur. Özel tasarımlarla hazırlanan yüzükler gümüşten hazırlanır. Tasarımlarda firuze, zultanit, akik, safir, zirkon, ametist, kehribar topaz gibi yarı değerli taşlara da yer verilir. Sürekli güncellenen ve yenilenen koleksiyonlarda konsept çalışmalar da mevcuttur.

 

İsteğe göre özel tasarımlar da yapılabilir. Her ürün şık kutusu içinde alıcıya teslim edilir. Güvenli ödeme yöntemleri sayesinde kişisel bilgiler güvendedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı