Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Tasarım konusunda profesyonel destek almak isteyenler, bu adresin sunduğu hizmetler yararlanabilir. Bu sayede her müşteri kendi kurumsal kimlik işlemlerini uzman eller tarafından gerçekleştirebilir. Sosyal medya ajansı ve grafik tasarım konusunda son derece kaliteli işler çıkaran bu firma her geçen gün daha fazla yükselişe geçen isimler arasında yer alıyor.

Web Tasarım İşleri

Destek almak isteyenler sitede bulunan hizmetler kategorisinde sunulan tüm konulara ulaşabilirler. Burada mobil uygulama, marka tescil, direk reklam, SEO ajansı, web yazılım, fotoğraf çekimi, video çekimi, pole banner, logo tasarımı ve dijital ajans hizmetleri gibi daha pek çok önemli hizmetler bulunuyor. İşlem gerçekleştirmek isteyen müşteriler site üzerinden iletişime geçerek bu hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu