Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Dünya üzerinde birçok firma lazer epilasyon konusunda kendini geliştirmiş aynı zamanda tüm müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.  Lazer epilasyon işlemleri kurumsal firmalar tarafından eğitimli kişilerce  verilen bir hizmettir.

Küçükçekmece lazer epilasyon firması bu konuda tüm müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda piyasa içerisinde adından sıklıkla söz ettirmektedir.  İhtiyacınız olan tüm lazer epilasyon işlemleriniz için firma ile iletişime geçebilir fiyatlar hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.  Aynı zamanda lazer epilasyon işlemleri yine Küçükçekmece lazer epilasyon firmaları sayesinde birçok makineyi da müşteriler üzerinde deneme fırsatı bulmaktadır.

Lazer epilasyon çeşitleri cilt tipine uygun olacak şekilde aynı zamanda kıl köklerinin yoğunluğuna bağlı olarak da değişiklik göstermektedir.  Bu nedenle lazer epilasyon işlemini gerçekleştirmeden önce mutlaka cilt tipiniz ve köklerin izin kalınlığı ölçülmeli ve buna bağlı olacak şekilde uygun olan makine ile lazer epilasyon işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon yapılmadan önce minimum 1 gün öncesinden bölge jilet ile temizlenmelidir.  Jilet kılların köklerinin daha kalın çıkmasını sağlar.  Bu nedenle o bölgeye lazer uygulaması yapıldığında çöplerin tamamı ile kuruması Ve pürüzsüz bir cilde  kavuşulması amaçlanmaktadır.  Küçükçekmece lazer epilasyon firması uygulamayı gerçekleştirmeden önce mutlaka bu iki detaya dikkat etmektedir.

Aynı zamanda lazer epilasyon sırasında  lazer ışınlarından etkilenmemek için koruyucu gözlük takılmalıdır.  Yapılacak ortam steril aynı zamanda epilasyon yapılmasına uygun olacak ışıkta olmalıdır.  Gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra Bahçeşehir lazer epilasyon firmaları eğitimli kişiler tarafından işlemi uygulanmaktadır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon hem bayanların hem de erkeklerin sıklıkla tercih etmiş olduğu uygulamalar olduğundan dolayı vücut üzerinde her bölgeye rahatlıkla uygulanabilen işlemler arasında yer almaktadır.  Bahçeşehir lazer epilasyon işlemleri aynı zamanda farklı cilt tiplerine ve kök kıllarını kalınlığına bağlı olacak şekilde farklı seanslar ile uygulanır.

Her seans arasında minimum 1 ay olacak şekilde randevu verilmektedir.  Duruma bağlı olarak da yine Bahçeşehir lazer epilasyon firmaları tarafından bu süre kısaltılıp uzatılabilir.  Lazer epilasyon yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Lazer epilasyon işleminin yapılacak olduğu bölgenin temizliği,  yapan kişinin tecrübesi ve sertifikası,  firmanın kullanmış olduğu makinaların gücü,  cilt tipine olan uygunluğu  ve aynı zamanda lazer epilasyon yapıldıktan sonra gerekli olan işlemlerin tekrarlanması gibi durumlar göz önünde bulundurularak bu işlemler gerçekleştirilmelidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları Bahçeşehir lazer epilasyon firmalarının yapmış olduğu işlemler doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır. Aynı zamanda  Halkalı lazer epilasyon firmaları da yapmış olduğu kampanyalar ve dönemsel indirimler sayesinde de birçok müşterisine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir.

Lazer epilasyon işlemlerinin uygun fiyatlara yapılıyor olması bu işlemin kötü olduğu anlamına gelmez. Tamamı ile firmanın inisiyatifinde olan aynı zamanda mevsim geçişlerinde sağlanan bu indirimler ya da kampanyalar müşteri memnuniyetini arttırmak aynı zamanda müşteri kazanmak için gerçekleştirilen işlemlerdir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Halkalı lazer epilasyon firmalarının en çok kullanmış olduğu cihazlar Nd Yag Lazer Epilasyon makineleridir.  Bu makineler her türlü cilt tipine uygun olacak şekilde tasarlanmış olduklarından dolayı birçok lazer epilasyon firması tarafından da tercih edilmektedir.

Aynı zamanda Halkalı lazer epilasyon firmalarının kullanmış olduğu ve açık tenli ciltlere uygun olacak şekilde tasarlanmış olan Alexandrite Lazer epilasyon makinesinden yine en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.  Makinelerin işleyişi tam olarak aynıdır fakat kullanım açısından farklı olan cilt tipine uygun olması nedeniyle tercih edilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı