Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Faydaları

Lazer Epilasyon Faydaları

Sahip olduğu en yeni ve modern cihazlarla Beşiktaş lazer epilasyon, lazer epilasyon işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. İstenmeyen tüylere kalıcı ve etkili çözüm sunan lazer epilasyon farklı özelliklere sahip cihazlarla uygulanır. Bu nedenle kişinin cilt ve kıl tipine uygun doğru cihazlarla istenilen başarılı sonuç elde edilir.

Lazer epilasyon alexandrite lazer, diode lazer, ruby lazer, nd yağ lazer yöntemleriyle uygulanır. Her lazer cihazı farklı dalga boyuna sahiptir ve cilde zarar vermeden deri altında bulunan kıl folikülünün yapısını tahrip eder.

Kıla rengini veren melanin pigmenti zamanla zayıflar. Çıkan kıl ve tüyler tamamen yok olur. Bu kapsamda; Beşiktaş lazer epilasyon mükemmel sonuçlara imza atarak herkesin ihtiyacına cevap verir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Vücudun pek çok bölgesinde ortaya çıkan kıl ve tüyler zamanla kötü görüntüye neden olarak kişi rahatsız etmeye başlar. Bu nedenle günümüzde insanlar klasik yöntemler dışında daha etkili ve kalıcı çözümler arar. Bu doğrultuda lazer epilasyon istenmeyen kıl ve tüyleri etkili bir şekilde yok eder.

Bu modern ve teknolojik özelliklere sahip cihazlar uzman kişiler tarafından kullanılır. Hedeflenen bölge üzerinde gezdirilen cihaz kıl köklerini lazer ışınları ile kurutur. Ayrıca, Beşiktaş lazer epilasyon kalıcı çözüm önerileri ile başarılı işlemler gerçekleştirir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

FDA onaylı güvenilir özelliklere sahip lazer epilasyon birçok açıdan avantaj sağlar. Uygulanan seanslar sonrası kıl kökleri tamamen yok olur. Konforlu bir işlem olduğu için yan etkisi bulunmaz. Kıl kökleri etkili ve kalıcı olarak biter ve vücut tertemiz hale gelir. Bu kapsamda; Okmeydanı lazer epilasyon kişilere zamandan ve emekten tasarruf sağlayarak büyük kolaylık imkânı sunar.

Kaç Lazer Epilasyon Seansı Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyonda seans sayısı hastanın kıl tipine ve bölge yapısına göre belirlenir. Bu nedenle bazı bölgelerde 6-7 seans yeteli olurken bazı bölgelere ise 10-12 seans uygulanır. Dolayısıyla Okmeydanı lazer epilasyon gelen kişilerin vücut yapısını analiz ederek bu konuda detaylı bilgi verir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Lazer epilasyon seansları genellikle aylık olarak düzenlenir. Fakat 15 günde bir kontrol seansı olur. Kontrol seansı sırasında ise gözden kaçan kıl kökleri üzerinden yeniden lazer cihazı ile geçilir. Bu bağlamda; Şişli lazer epilasyon gelen müşterilerin seans sayısını ve kontrol seanslarını dikkatli bir şekilde takip eder.

Lazer Epilasyon Zararlı Mıdır?

FDA tarafından onaylanan lazer cihazlarının herhangi bir zararlı özelliği bulunmaz. Deriye ve dokulara zarar vermeden sadece kıl köklerini hedef alır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon bay ve bayanların tercih ettiği bir uygulamadır. Bazı merkezler 12 yaş üzeri tüm bireylere lazer epilasyon uygularken bazı merkezler ise kriter olarak 15 yaş üzerini hedef alır.

Leke ve Yanık Riski Bulunur Mu?

Uzman kişiler tarafından uygulanan lazer epilasyon sonrası leke ve yanık riski bulunmaz. Fakat işlem sonrası kişinin güneş ışınlarına karşı cildini korunması gerekir. Aksi takdirde yüzde ve vücutta leke oluşumu meydana gelebilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Vücudun her bölgesine Şişli lazer epilasyon lazer epilasyon uygular. Tüm bacak, kol, yüz, ense, sırt, bikini ve koltukaltı bölgesi bu alanlar içerisinde yer alır.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon tamamen kişiye özel planlanır. Bu nedenle ince kıl ve tüyler tamamen bitmesi zaman alabilir. Dolayısıyla seans sayısı bölgedeki kıl yapısı ile bağlantılıdır. Şişli lazer epilasyon seans sayısı hakkında kişileri bilgilendirir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Genel kapsamda; Şişli lazer epilasyon fiyatları belirlerken seans ve bölge sayısını, kullanılacak cihazı ve yöntemi göz önünde bulundurur.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı