Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon Nedir?

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber insan hayatını kolaylaştıran gelişmelerden biri de lazer epilasyon cihazlarıdır. Bu cihazlardan çıkan ışınlar yardımı ile vücutta istenmeyen kıl ve tüylerden kesin olarak kurtulmak mümkündür. Vücuda verilen ışınların sağlık açısından herhangi bir olumsuz zararı yoktur. Çünkü çıkan lazer ışınları kıl üreten hücrelerin yapısını bozarak bir daha bu alanlardan kıl çıkmasını engeller. Kıl köklerinin tahrip edilmesi ile beraber insanlar tarafından rahatsızlık duyulan kıl ve tüyler kesin olarak son bulur. Lazer epilasyonda önemli olan doğru cihaz seçimi ve uzman kişiler eşliğinde yapılmasıdır. Bu şekilde yapılan lazer epilasyon son derece sağlıklı ve güvenli bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Kağıthane lazer epilasyon sunduğu başarılı lazer epilasyon hizmetleri ile insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Lazer epilasyon günümüzde en çok tercih edilen sağlık ürünlerinden biridir. Vücudun istenmeyen bölgelerinde bulunan kıl ve tüyler hem kadınların hem de erkeklerin ciddi manada rahatsız eder. Bu nedenle rahatsızlık veren kıl tüylerden tamamen kurtulmak isteyen kişiler lazer epilasyon cihazlarını tercih ederler. Lazer cihazlarından çıkan ışın demetleri istenilen bölgelere atışlar şeklinde verilir. Atılan bu atışlar ile kıl üretimi yapan hücrelerin yapısı bozulmaya çalışılır. Lazer epilasyon hizmetlerinden verimli bir şekilde yararlanmak için öncelikle yapılan seanslara düzenli gitmek gerekir. Çünkü kıl kökleri tek seferde işlevlerini yitirmeyebilirler. Kağıthane lazer epilasyon ile kontrollü yapılan lazer epilasyon hizmetleri etkili sonuçlar verir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Beşiktaş Lazer epilasyonda uzman kişiler eşliğinde yapılır. Lazer epilasyona başlamadan önce uzmanlar tarafından belli testler yapılarak kişilerin cilt özellikleri ve kıl tipleri belirlenmeye çalışılır. Sağlık koşulları lazer epilasyona elverişli olan kişiler sorunsuz bir şekilde avantajlı hizmetten yararlanabilirler. Beşiktaş lazer epilasyon lazer yapılacak bölgenin özelliğine göre seanslar şeklinde düzenlenir. Lazer epilasyona başlamadan önce lazer yapılacak bölgedeki kıllara 1 ay ya da 15 gün öncesinden dokunmamak gerekir. Böylece lazer ışınları tüm kıl köklerini görerek tahrip olmasını sağlar. İşlemleri kaşlar dışında vücudun tüm bölgelerinde etkili bir şekilde kullanılabilir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon cihazlarının çeşitli göstermesin en önemli nedeni kişilerin farklı cilt ve kıl tiplerine sahip olmalarından kaynaklanıyor. Etkili bir sonuç almak isteyen merkezler lazer epilasyon hizmetleri öncesinde kişilerin vücut ve kıl tiplerine analiz ederek işlemlere başlarlar. Lazer epilasyon cihazlarından ilki alexandrite lazer epilasyon cihazıdır. Bu cihaz genellikle açık tenlilerde ve ince kıl tiplerinde tercih edilir. Diode lazer epilasyon, tüm cilt tiplerinde etkili bir sonuç vererek tüylerin azalmasını sağlar. Dalga boyu diğer lazer epilasyon cihazlarına göre daha uzun olduğu için verimli bir sonuç elde edilir. Nd yağ lazer epilasyon cihazı diğer cihazlara nazaran ağrılı ve acılı olduğu için pek tercih edilmez. Bu nedenle kullanım alanı kısıtlıdır. Şişli lazer epilasyon tüm lazer epilasyon cihazları ile müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Şişli lazer epilasyon düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine lazer epilasyon hizmeti veriyor. Lazer epilasyon fiyatları yapılacak bölgenin genişliğine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Lazer epilasyon hizmetleri bölge bölge alınabileceği gibi tüm vücut lazer epilasyon hizmetlerini almak da mümkündür. Bayanlar genellikle tüm vücut lazer epilasyon hizmetleri alırken erkekler ise daha çok yüz, ense ve sırf bölgelerinde lazer epilasyon hizmetlerinden faydalanırlar. Lazer epilasyon fiyatlarını belirleyen bir diğer nedeni ise kaç seans gidileceğidir. Beşiktaş Lazer epilasyon lazer epilasyon fiyatları konusunda müşterilerine yardımcı oluyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı