Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nedir, Kimlere Yapılır?

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer birçok alanda kolaylık sağlayan bir işlemdir. Lazer dalga boyları ile kıl kökleri uyarılarak cansızlaştırılmaktadır. Böylelikle kılların tekrar ve tekrar çıkmasının önüne geçilmektedir. Levent lazer epilasyon kullanmış olduğu ekipmanları ile bunu sağlayabilmektedir.

Vücudun pek çok bölümünde lazer ile epilasyon yapabilmek mümkündür. Bilinen herhangi bir yan etkisi olmayan lazer epilasyon yapılmadan önce cilt analizi yapılması ise önemli bir adımdır. Yapılan analize göre vücuda uygun lazer aletleri seans sayısı belirlenmektedir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon yapabilmek için öncelikle olarak profesyonel anlamda bir işletme ile anlaşmanız gerekir. Daha sonrasında hangi bölgeye lazer epilasyon yapılacak ise bu bölgenin incelenmesi gerekecektir. Sarıyer lazer epilasyon bütün adımları profesyonel şekilde uyguladığı için bütün müşterilerinden memnuniyet dönüşleri almaktadır.

Lazer epilasyonda ilk önce kıllar azaltılır. Kıl azaltma yönteminde ağda gibi kılları kökten çeken bir yöntem değil jilet gibi sadece cilt yüzeyinden azaltan bir yöntem tercih edilmelidir. Daha sonrasında Sarıyer lazer epilasyon Kıl köklerine gerekli işlemi uygulayarak kıllara rengini veren melanin pigmentinin tahrip olmasını sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Levent lazer epilasyon son teknoloji ürünlerinin yer aldığı ekipmanları ile lazer epilasyonda oldukça başarılı bir çalışma yürütmektedir. Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kalıcı olarak son vermek mümkündür. İstenmeyen tüylerin sürekli tekrar eden bir temizlik istemesi hem zaman kaybına neden olmakta hem de can sıkıcı olmaktadır.

İnsanlar bu konuda kesin sonuca ulaşabilmek adına ise gelişen teknolojinin insanlara armağanı lazer epilasyonu bulmuştur. Levent Lazer epilasyon istediğiniz başarılı epilasyon türünü sizlere sunan bir çalışma yürütmektedir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Epilasyon alanında hizmet veren Sarıyer lazer epilasyon vücudun her bölgesindeki kılları yok edebilecek cihazlar bulundurmaktadır. Sadece koltuk altı, bikini bölgesi ve kol bacak gibi değil diğer bölgelere de gereken işlemlerin uygulanabilmesini sağlamaktadır. Burun içi, kulak içi, dudak üstü gibi bölgeleri de hassas bir şekilde kıllardan uzaklaştırabilmek için gereken işlemler dikkatli bir şekilde uygulanmaktadır.

Her geçen gün kendini geliştiren lazer epilasyon sayesinde vücutta bulunan istenmeyen tüylerden kurtulabilmek oldukça kolay olmuştur. Bazen lazer epilasyonun hormonal durumu etkilediği veya hormonların hareketi ile istenmeyen tüylerin yeniden çıktığı gibi bazı spekülasyonlar ortadadır. Fakat yapılan incelemeler sonucunda lazer epilasyonun günümüzdeki hali ile tüylerin tekrar etme ihtimali oldukça azdır.

Lazer Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

Lazer epilasyonda Kağıthane lazer epilasyon en sık kullanılan yöntemleri bünyesinde bulundurmaktadır. Diode lazer, nd:yag lazer, aleksandrit lazer, Ruby lazer bu yöntemler arasında en yaygın kullanılanlarıdır. Ciltte bulunan kılların tiplerine göre lazer yöntemleri tercih edilmelidir. Bahsi geçen lazer yöntemlerinden bazısı kıl köklerini yakarak tahrip etmeyi, bazısı ise dondurarak yok etmeyi hedeflemektedir. Her cilt tipi lazer epilasyondan sonra farklı reaksiyonlar vereceği için buna muhakkak uzman kişilerin karar vermesi önerilmektedir. Kağıthane lazer epilasyon firmasında alanında uzman kişiler kolaylıkla size bu konuda yardımcı olacaklardır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları ile ilgili olarak yapılan araştırmalarda temel sonuç şudur ki bu işlemi gerçekleştirecek olan işletmeler, işlemin yapılacağı bölgeler, kullanılacak olan lazer türü oldukça etkilidir. Lazer epilasyonda fiyat konusunda avantajlı hale geçmek için paket programları tercih etmeniz önerilmektedir.

Tüm vücuda yapılan paket programlarda parça parça yapılan lazer epilasyonlara göre neredeyse yüzde elliye kadar kar etme ihtimali bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan ve önemseyen Sarıyer lazer epilasyon bu işlemleri oldukça uygun fiyatlara yapmaktadır.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı