Sponsorlu Bağlantılar

Link Kısaltma

Link Kısaltma

Bağlantı kısaltma, belirli bir web sayfasındaki orijinal bağlantı adreslerini birkaç karakterlik kısa adreslere dönüştürme işlemidir. URL’ler, bağlantılar veya bağlantı adı verilen adresler, belirli bir IP adresine kayıtlı sayfanın tarayıcıda görüntülenmesini sağlayan karakterlerdir. Normal şartlarda son derece uzun olan bu linkler, bazı servisler tarafından kısaltıldığında daha pratik bir şekilde kullanılabilir. Siz de link kısalt para kazan hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

En İyi Link Kısaltma Sitesi

URL kısaltma, hem web sitesi sahiplerine hem de kullanıcılara fayda sağlar. Kısa bağlantılar genellikle paylaşılan ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Web sitesi sahipleri, karmaşık bir karakter dizisi yerine kısaltılmış bağlantıları paylaşarak kullanıcının gözünde daha güvenli bir yerde kalabilirler. Özellikle sosyal medya platformlarında karakter sınırlaması ve güvenilmeyen bağlantı gibi uygulamalar tarafından engellenmekten kaçınmakta fayda var.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu