Sponsorlu Bağlantılar

Liposuction Nedir ve Nasıl Yapılır?

Liposuction Nedir ve Nasıl Yapılır?

 

Ankara liposuction başta karın bölgesi olmak üzere vücutta yağlanmanın ve deri gevşekliğinin meydana geldiği durumlarda başvurulan yöntemlerden biridir. Özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen liposuction yönteminde bir yanda vücutta bulunan yağların eritilmesi ve kanüller yardımı ile dışarı atılması sağlanırken; diğer yandan da sarkmış olan derinin gerginleştirilmesi ve daha estetik bir görünüme ulaştırılması hedeflenmektedir.

 

Meme Büyütme Nedir?

 

Şekilli ve dolgun göğüslere sahip olmak kadınlar açısından önem taşıyan bir durumdur. Ancak bazen genetik nedenlerden dolayı bazen de farklı hormonsal durumlardan dolayı memelerin büyümesi yetersiz kalmaktadır. Bu durumun üstesinden gelmek için genellikle Ankara meme büyütme operasyonuna başvurulmaktadır. Kısa süre içerisinde net sonuç veren bu yöntem sayesinde daha estetik görünüme sahip göğüslere ulaşmak mümkündür.

 

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

 

Ankara meme büyütme işlemi son derece kolay ve acısız bir operasyondur. İlk olarak mevcut meme profilinin çıkarılması ve ihtiyacın analiz edilmesi aşaması vardır. Bu aşamadan sonra gerekli olan göğüs şekli ve boyutu 3D tasarım programlarında detaylı bir şekilde tasarlanmaktadır. Son aşamada ise koltuk altı, göğüs altı ya da göğüs ucu noktalarından birinden enjekte edilen malzeme ile büyütme işlemi sağlanmaktadır.

 

Meme Büyütme Fiyatları

 

Meme büyütme işlemine olan talebin artmasına paralel olarak, bu konuda hizmet veren estetik merkezlerin sayısında da gözle görülür bir artış yaşanmıştır. Bu yüzden de Ankara meme büyütme operasyonu için net bir rakamdan söz etmek olanaksız hale gelmiştir. Firmanın fiyat politikası ve yapılacak olan işlemin niteliği gibi durumlar, fiyat üzerinde etkilidir. Ancak meme büyütme operasyonu yaptırmak isteyen kişiler açısından kalite ve doğru merkez seçimi, daha ön planda tutulmalıdır.

 

Liposuction Nedir? Nasıl Yapılır?

 

Liposuction ile fazla yağlardan kurtulmak ve dış deride meydana gelen şekil bozukluklarını gidermek mümkündür. Ankara liposuction işleminde karın bölgesi başta olmak üzere yağ birikiminin olduğu bölgelerde elektro dalgalar sayesinde yağlar eritilmektedir. Bir yandan deri altındaki yağlar eritilirken, dıştan da radyo frekans dalgaları ile deri ütülenmektedir. Bu ütüleme sayesinde de deri daha gerdin hale gelmektedir.

 

Lazer liposuction Yaptıranlar

 

Lazer liposuction işlemi yaptırmak isteyen kişilerin kafalarına takılan çok sayıda soru vardır. Bu soruları sormak üzere bir uzmana danışmak yapılacak olan en doğru şeydir. Ancak internetin sunduğu olanaklar sayesinde de lazer ile Ankara liposuction işlemi yaptıranların görüşlerine ulaşmak ve deneyimlerinden yararlanmak mümkündür.

 

Karın germe Nasıl Olur?

 

Kadınlarda doğum esnasında genişleyen karın derisi, doğumdan sonra elastikiyetini kaybederek sarkık bir hale gelmektedir. Bu durum sağlık açısından bir sorun teşkil etmese de estetiklik açısından hoş değildir. Ankara karın germe operasyonu ile bu durumun üstesinden gelmek son derece olanaklıdır. Ankara karın germe işlemi deri altında birikmiş olan yağ tabakasının alınması ve aynı zamanda da yapılacak basit birkaç hareketle derinin gerdirilmesini sağlamaktadır. Karın derisinin yeniden eski elastik ve estetik görünüme kavuşması konusunda bu yöntem son derece faydalıdır.

 

Karın Germe Ne kadar Sürer?

 

Ankara karın germe işlemi uzun süren bir operasyon değildir. Yağ durumuna bağlı olarak genellikle 1 ila 2 saat arasında bir zaman dilimini kapsamaktadır. Bu işlem yapılırken küçük kesikler atılsa da tamamen iyileşme sonrasında herhangi bir iz kalmamaktadır. Ankara karın germe işleminin yapıldığı gün, tedbir olarak ve kısmi ağrıların dindirilmesi maksadıyla 1 gecelik hastanede kalınması gereklidir. Ertesi gün bireyler rahat bir şekilde işlerine ya da evlerine geri dönebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı