Sponsorlu Bağlantılar

Meme Büyütme Fiyatları

Meme Büyütme Fiyatları

 

Meme büyütme yöntemleri, memelerinin doğal yapısından yeteri kadar memnun olmayan ev onları küçük ya da yeterince estetik bulmayan kadınların başvurdukları çeşitli yöntemlerdir. Büyük ölçüde estetik merkezlerinde yapılan bu uygulamalarda, yapılacak olan uygulamanın niteliğine göre farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. Detaylı bir araştırma yapıldığı zaman her bütçeye uygun bir yöntem ve estetik merkezi bulmak mümkündür. Ancak göğüs büyütmek isteyen kişiler açısından kalite, fiyattan daha önde tutulması gereken bir husustur.

 

Meme Büyütme Nedir?

 

Daha estetik görünüme sahip ve yeteri derecede büyük olan göğüslere sahip olmak her kadının hayalidir. Ancak ne yazık ki her kadın bu özelliklere sahip olarak dünyaya gelmemektedir. Bu durumda kadınlar belirli bir yaştan sonra meme büyütme yöntemlerine yönelmektedir. Bu yöntemler ile memelerin istenilen boyuta ulaştırılması ve daha dolgun bir görünümün elde edilmesi amaçlanmaktadır.

 

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

 

Meme büyütme işleminin yapılmasında başlıca iki yöntemden söz etmek mümkündür. Bunlardan ilki cerrahi yöntemdir, diğeri ise cerrahi olmayan ve dolguya dayalı olan yöntemdir. Dolgu yöntemleri kendi içerisinde daha farklı başlıklar altında değerlendirilmektedir. Göğüs büyütme işleminin ilk aşaması 3D tasarım programlarında meme profilinin oluşturulmasıdır. Bu aşamada hem büyütme yaptırmak isteyen kişinin görüşlerine başvurulur hem de yapılan analizler neticesinde elde edilen ideal ölçüler dikkate alınır. Neticede belirlenen şekil, en uygun yöntem ile uygulanarak göğüslerde büyütme işlemi yapılmış olur.

 

Meme Büyütme Fiyatları

 

Estetik operasyonlara ve uygulamalara olan talebin artmasına paralel olarak estetik merkezlerin sayısında da büyük bir artış yaşanmıştır. Estetik merkezlerde en çok başvurulan estetik operasyonlardan biri de meme büyütme operasyonlarıdır. Çok sayıda merkezin bu işlemi yapıyor olmasından dolayı net bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Bu hizmeti veren merkezler ile telefonda görüşerek daha net bir fiyat bilgisine ulaşmak mümkündür. Ayrıca bazı estetik merkezleri meme analizini ücretsiz olarak yaparak fiyat tekliflerinde bulunmaktadır. Bu avantajdan yararlanmak da göğüs büyütmek isteyen kişiler açısından yararlıdır.

 

Meme Büyütme Ameliyatı Hangi Durumlarda Yapılır?

 

Göğüslerin büyütülmesi amacı ile cerrahi yönteme başvurulması, kadınların son tercihlerinden biridir. Cerrahi yöntem son derece acısız ve kolay bir yöntemdir. Buna karşın göğüs büyütme yöntemleri arasında en etkili yöntemin cerrahi yöntem olduğunu söylemek de mümkündür. Tam anestezi ile uygulanan bu yöntemde 1-2 saat içerisinde operasyonun tamamlanması söz konusudur. Dolgu ve diğer alternatif yöntemlerin istenilen sonucu vermediği durumlarda cerrahi yönteme başvurulmaktadır.

 

İdeal Göğüs Büyüklüğü Oranı Nasıl Belirlenir?

 

Meme büyütme işleminin ilk aşaması ideal göğüs oranının belirlenmesidir. Bu belirleme işlemi mutlaka operasyonu yapacak olan uzman tarafından yapılmalıdır. İdeal göğüs oranının belirlenmesindeki temel amaç, yapılacak olan büyütme işleminin vücudun genel görünümü ile uyumlu olması ve estetik görünüm açısından istenmeyen bir durumun ortaya çıkmasının engellenmesidir. Bu ölçülerin belirlenmesi aşamasında büyütme işlemi yapılacak olan kişinin görüşleri de alınmaktadır.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Yolları Nelerdir?

 

Ameliyatsız bir şekilde göğüs büyütmek isteyenler açısından çok farklı yöntemler söz konusudur. Bunların başında yağ enjeksiyonu uygulaması gelmektedir. Büyütme işlemi yapılacak olan kişinin kendi vücudundan elde edilen yağların göğüslere küçük bir delik üzerinden enjekte edilmesi ile uygulanan bu yöntem maksimum 1 saat sürmektedir. Yağ enjeksiyonu 6 ay boyunca varlığını sürdürebilecek bir yöntemdir. Daha uzun süreli çözümler isteyenler açısından hidrofilik jel uygulaması da bir diğer yöntemdir. Hayvanlardan elde edilen dokuların kullanıldığı bu meme büyütme yönteminde 5 ila 8 yıla kadar istenilen ölçüyü korumak mümkündür.

 

https://www.ekremkeskin.com/meme-buyutme-estetigi/ hakkında bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı