Sponsorlu Bağlantılar

Mitsubishi Heavy VRF Klima

Mitsubishi Heavy VRF Klima

8 yılı aşkın bir süredir HVAC sektörü içerisinde olan Vesta Air firması lider firmalardan elde etmiş olduğu bilgiyi doğru şekilde yorumlayarak VRF klima üretimi gerçekleştirmektedir. Mitsubishi VRF klima modelleri ile verimli, güvenilir, hızlı, etkili ve doğru çözümler sunan firma, müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. VRF klimalar ile verimlilik yükseltilerek uzun ömürlü kullanım sağlanır.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Dış Ünite

Firmanın üretmiş olduğu Mitsubishi Heavy VRF model klimaların dış ünitelerinde yer alan kompresörler DC scroll inverter teknolojisi ile donatılmıştır. Birden fazla kompresörün yer aldığı dış ünitelerde bütün kompresörler inverter şeklinde çalışmaktadır. Mitsubishi VRF fiyatları firma tarafından uygun fiyat garantisi ile müşterilere sunulur. Sektör içerisinde satılan diğer ürünler ile karşılaştırıldığında hem fiyat hem de performans açısından kaliteli ürün üretildiği görülmektedir.

Mitsubishi Heavy VRF Klima İç Ünite

Mitsubishi Heavy VRF klimalarında yenilenmiş olan dört adet üflemeli kaset tipi iç ünite kullanılır. 2.2 kw güçten başlayan ve 16 kw güce kadar ulaşabilen klima modellerinde dört yana üflemeli iç üniteler bulunur. İç ünite içerisinde yer alan üfleme kapakçıkları birbirinden bağımsız bir şekilde çalışır ve istenen pozisyonda konumlandırma yapabilmek için 6 değişik açı modeli uygulanmıştır. İç ünitelerde aynı zamanda ısı yalıtımı yapılabilmesi adına poliüretan köpük izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Mitsubishi VRF klima fiyatları kapsamında uygun fiyat garantisi alabilmek için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Aksesuarları

Klimaların yönetilmesi için üretilmiş olan kumandalar hem görsel açıdan hem de işlevsel açıdan kullanılabilecek aksesuarlar arasında yer alır. LCD ekranı sayesinde geniş bir çalışma alanı sunan kumandalar, servis bilgilerine de kısa sürede erişim sağlanmasına yardımcı olur. Mitsubishi Heavy VRF klima modelleri ve daha fazlası için Vesta Air firmasının web sitesine göz atılabilir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı