Sponsorlu Bağlantılar

Opet Otobil

Opet Otobil

Akaryakıt sisteminde gerçekleştirilen yenilikler arasında opet otobil sistemi yer alıyor. Böylece sürücüler araçlarından inmeden akaryakıt ikmalini gerçekleştirebiliyor. Otobil sisteminden yararlanmak isteyen sürücüler bu adres üzerinden destek alabiliyor. Üstelik başvuru işlemleri oldukça hızlı şekilde gerçekleştirildiği gibi hiçbir problem yaşanmıyor.

Firmanın Hizmetinde Neler Var?

Sürücüler, taşıt tanıma sistemi üzerinden kolay şekilde yakıt alabiliyor. Sitede mevcut olan başvuru formunu dolduran herkes pek çok avantajı kazanmış oluyor. Opet otobil giriş sayfası üzerinde yer alan başvuru formunda telefon numarası, e-mail adresi, isim ve soyisim bilgileri isteniyor. Eksiksiz şekilde verilen bilgilerden sonra kayıt alınmış oluyor. Bu sistemi alan kişiler çipli anahtarlıklarını okutarak yakıt alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu