Sponsorlu Bağlantılar

Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Mersin

Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Mersin

Ortopedi ve travmatoloji alanında hizmet veren doktorlar; insan vücudundaki kemik, kas, eklem ve sinirleri inceler ve bu bölgelerde çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen hastalıkların muayene, teşhis ve de tedavi sürecini yönetirler. Mersin ortopedi doktorlarından Doktor Fatih Kemal Doğan, kendi özel muayenesinde hastalarının, en iyi şekillerde tedavi süreçlerini yönetmektedir. Öyle ki ortopedi ve travmatoloji alanında hizmet verebilmek için tıp fakültelerinin 5 yıl boyunca uzmanlık eğitimi veren alanlarından eğitim alınması gerekmektedir. Bu eğitimin bitiminden sonra ortopedi uzmanı olarak görev yapmaktadırlar.

Mersin ortopedi doktorları diz cerrahisi, ayak bilek cerrahisi, omuz cerrahisi, dirsek cerrahisi, kalça cerrahisi ve pediatrik cerrahi gibi alanlarda tedavi süreçlerini yönetmektedirler. Bu tür hizmetlerin yanı sıra ise onkolojik cerrahi alanında da tanı ve teşhis konulur.

Onkolojik cerrahi kemik, kas, tendon, sinir ve de eklem gibi iskelet sistemlerinin herhangi bir bölgesinde meydana gelen iyi ya da kötü huylu tümörlerin tespitini yaparak, tedavi yöntemlerini yürütmektedirler.  Bu alanda en iyi hizmeti almak için Mersin ilindeki doktorları ziyaret etmek şarttır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı