Sponsorlu Bağlantılar

Otomobil Expertiz Noktası

Otomobil Expertiz Noktası

Otomobil alım satımı esnasında otomobilin genel durumu hakkında iyi bir bilgiye sahip olmanın yolu iyi bir expertiz yaptırmaktır. Firma pilot garage adıyla bu sektörde kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor. Kartal pilot garage şubesinde gerekli eğitimlerini almış sertifikalı personel ile faaliyetine devam ediyor.

İyi Bir Oto Expertizin Önemi

Otomobil alım satımlarında alıcı ve satıcı arasındaki güvenin tamamlanması iyi bir expertiz yapılmasına bağlıdır. Oto expertiz araçlara değer biçilmesi ve satışı yapılan otomobilin iyi tanınması için en önemli işlemdir. Bu noktada kartal oto ekspertiz sayesinde otomobilin detaylı incelemesi yapılarak en doğru sonuçlar alıcı ve satıcıya rapor halinde sunuluyor.

Firma oto expertiz işlemini yaparken müşterilerine farklı paketler halinde hizmet sunuyor. Her bir expertiz paketi otomobilin incelenecek yönlerinin belirlenmesini sağlıyor. Pilot garage ekspertiz firması fren testi, motor testi, kaporta boya testi gibi özelliklerin incelenebildiği farklı paket içerikleri ile hizmet sunuyor. Müşteriler ihtiyacına uygun olanı seçebiliyor.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı