Sponsorlu Bağlantılar

Özel Üretim Şapkalar

Özel Üretim Şapkalar

Gündelik kullanımdan, tarzımızı yansıtmaya varan geniş bir yelpazede kullanılan şapkalar, çeşitli özelliklerle desteklendiğinde, herkes için vazgeçilmez giyim ürünleri haline gelirler. Aynı zamanda bu ürünler, tanıtım organizasyonları için paha biçilmez bir değere de sahiptir. Promosyon şapka, doğru tanıtımlar için doğru tasarımlarla seçildiğinde, tek başına tüm kampanyanın en güçlü aracı haline gelirler. Promosyon şapka fiyatları bu sebeple, bu tür organizasyonların en düşük maliyet oluşturan araçları arasındadır.

Baskılı şapka olarak da adlandırılan bu tür şapkaların, tanıtımlarda sunduğu mesaj, eğer kaliteli bir tasarıma sahipse, çok uzun süreli olur. Şapka imalatı gerçekleştiren kuruluşumuz, özel tasarım özelliklerine sahi ürünler hazırlıyor. Bu sayede tüm tanıtımlar için en ideal ürünler tasarlanıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu