Sponsorlu Bağlantılar

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bilinen büyü türleri arasında, yapılışı en güç ve uğraştırıcı olanı papaz büyüsü olarak gösterilir. Bu büyünün uğraştırıcı olmasının altında yatan neden ise yalnızca dua, özel su veya tılsım gibi yöntemlerle yapılamıyor oluşudur. Bu nedenle mutlaka uzmanlaşmış ve iman gücü yüksek bir kişi tarafından yapılmalıdır.

Papaz Büyüsü Yapılışı

Bu büyünün yapılışında, yukarıda da belirttiğimiz gibi diğer büyülerde başvurulan yöntemlerden farklı bir yol izlenir. Sadece dua, okunmuş su veya tılsım kullanılmaz, yapan ve de yaptıran kişinin dokularının bulunduğu bazı eşyalar kullanılır. Bunlara örnek olarak giysi parçası, saç teli, tırnak veya et gösterilebilir. Bu maddeler DNA içerdiği için büyünün etki etme süresini kısaltır ve güçlü olmasını sağlar.

Büyüyü yaptıran kadınların genellikle adet kanı kullandıklarını görüyoruz. Birkaç damla adet kanı suya veya yemeğe 4 gün boyunca karıştırılır. Bu işlem, büyünün etkisini sürdürmek için her ay düzenli olarak yapılır.

Papaz büyüsü hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için Medyum Nami hocamız sizleri bekliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı