Sponsorlu Bağlantılar

Parcaesyatasima

Parcaesyatasima

Benzersiz kalitesiyle, müşterilerinin İstanbul bodrum nakliyat hizmetini sağlayan firma, yazlıktaki eşyalarınızın en iyi şekilde paketlenerek taşınmasında sizlere yardımcı oluyor. Hem aynı şehirde hem de farklı şehir için hizmet alabilirsiniz.

Antika Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma alanında uzmanlıkları bulunan firma, müşterilerinin antika eşyalarının ne kadar değerli olduğunun bilincinde ve bu nedenle de özel ve güvenilir hizmet sunma amacındadır. Özel taşıma hizmetinde eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesini sağlar.

Birkaç parça eşya taşıma için de faydalanabileceğiniz nakliye hizmetlerinde, tablolar, koltuklar, televizyon, çeyizler gibi ürünlerinizin de taşınmasını sağlayabilir. En güvenilir ve zamanında teslimatla ürünlerinizin nakliyesini sağlayabilirsiniz. Asansörlü ev taşıma ve tek parça ev taşıma konusunda iddialı olan firma, müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutuyor

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu