Sponsorlu Bağlantılar

Pastebin İle Kod Paylaş

Pastebin İle Kod Paylaş

Yazılım hızlı gelişen bir sektördür. Bu nedenle bu mesleğe ilgi duyan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu alanda çalışan kişilerin, birbiriyle kod paylaşabilmesini sağlayan sisteme pastebin denir. Programcılar, pastebin sayesinde, birbirleriyle kolaylıkla etkileşime girebiliyorlar. Site, bu manada, programcılara hizmet sunmakta ve kodlarını kolayca ve güvenli bir biçimde paylaşmalarına imkan sağlamaktadır.

Pastebin Hizmeti Al

Pastebin hizmeti almak için, siteye üye olmak yeterlidir. Üyelik için, ad soyad ve e-posta adresi girilmesi gereklidir. Bunun ardından, programcılar kod paylaşımı yapmaya başlayabiliyorlar. Üstelik renkli kod, güvenlik ve şifreleme gibi ek özelliklerle bu hizmetten faydalanmak mümkündür. Bu sitelerde kod paylaşımı yapmakla beraber, programcılar, etkileşim sayesinde yeni şeyler öğrenebiliyorlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı