Sponsorlu Bağlantılar

Penapay Nedir?

Penapay Nedir?

Penapay nedir sorusunun cevabı oldukça basittir. Penapay kart, sizlerin sanal kart ihtiyacınızı sağlayan bir epin sistemidir. Bu sayede Penapay kartınızla internet üzerinden kredi kartınızı kullanmadan güven içerisinde alışverişinizi yapabilirsiniz. Penapay’in en büyük avantajlarından birisi budur. Ayrıca 3D ödeme sistemine entegreli olduğundan dolayı cep telefon onayınız olmadan internette yaptığınız hiçbir ödeme gerçekleşmez. Bu da kullanıcıların daha güvenli bir ortamda alışveriş yapmasına olanak tanır.

Penapay kart, sıradan bir kredi kartının tüm özelliklerini bünyesinde barındırır. İnternet üzerinden binlerce sitede bu kartı kullanarak dilediğiniz alışverişi rahatça yapabilirsiniz. Kartınıza yüklediğiniz bakiye kadar alışveriş yapma imkanına sahipsiniz. Bu da kullanıcıya ayrı bir güven kazandıran durumlardan birisi. Kartın üzerinde yer alan 16 haneli rakam özel bir algoritmayla geliştirildiği için asla 3. kişiler tarafından tahmin edilemez, ele geçirilemez.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı